Strona główna Sport Piłka nożna W sobotę wielki finał ŚWLPN

W sobotę wielki finał ŚWLPN

0

Za nami drugi turniej półfinałowy Świdnickiej Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez Fundację Wspierania Sportu „Łączy nas Football”. Znamy już cztery ekipy, które powalczą w finale pocieszenia o miejsca 5-8, znamy też najlepszą czwórkę, która zagra o podium.

 WAKACYJNA LIGA (3)

Wyniki drugiego turnieju półfinałowego:

FC Przeładowani – FC Halucyny 7:0
Ekipa Remontowa – Kasprowicz 1:1
FC Przeładowani – Kasprowicz 0:4
Ekipa Remontowa – FC Halucyny 9:0
Kasprowicz – FC Halucyny 8:1
FC Przeładowani – Ekipa Remontowa 2:6

 

Wciąż w walce o końcowe zwycięstwo w całych rozgrywkach pozostają drużyny: La Furia Roja, Łybacy Douszy, Ekipa Remontowa oraz Kasprowicz. O miejsca 5-8 zagrają: FC Po Nalewce, Oczoasy, FC Przeładowani, a także FC Halucyny. Wszystkie mecze odbędą się już w najbliższą sobotę, 21 czerwca na boisku „Orlik” przy SP 6 w Świdnicy. Finał pocieszania rozpocznie się o 14.00 i trwać będzie do 16.30, na wielki finał rozgrywek zapraszamy już od 17.00.

 

Zapraszamy serdecznie na sobotnie finały, na uczestników imprezy jak zawsze czekają atrakcyjne nagrody. Świdnicka Wakacyjna Liga Piłki Nożnej to jedna z pierwszych inicjatyw Fundacji, ale już w lipcu planujemy zorganizować zawody dla młodszych piłkarzy w wieku 10-11 lat – mówi Wiesław Żurek, prezes Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”.

 

Więcej informacji na temat Fundacji znajdziesz tutaj: http://laczynasfootball.pl/