Strona główna Wydarzenia Świdnica Podwieczorek dla seniora

Podwieczorek dla seniora [FOTO/WIDEO]

0

Ponad dwie godziny dobrej zabawy, tańce i konkursy z nagrodami towarzyszyły kolejnej edycji podwieczorku dla seniora. Impreza zorganizowana została w Galerii Świdnickiej. 

Podwieczorek dla seniora Galeria Świdnicka_07

W programie znalazło się miedzy innymi taneczne widowisko w wykonaniu zespołu „Krąg”, prowadzonego przez Marię Skiślewicz i Wojciecha Skiślewicza. Tym razem młodzież zaprezentowała tańce lubelskie, wiązankę polską i polkę. – Imprezy dla seniorów stały się już tradycją w Galerii Świdnickiej. To nasza wspaniała, wierna i wypróbowana publiczność, która potrafi się fantastycznie bawić – mówi Beata Moskal-Słaniewska z Galerii Świdnickiej.

Pomiędzy pokazami „Kręgu” wystąpiły gwiazdy popołudnia, czyli podopieczni Domu Dziennego Pobytu, którzy zaprezentowali egzotyczne tańce. Był to kolejny występ seniorów na scenie w Galerii – w wolnym czasie to właśnie teatr, kabaret i taniec są ich pasją.

Na koniec wystąpili młodzi soliści ze Studia Artystycznego KHATARSIS. Goście Galerii Świdnickiej mogli usłyszeć piosenki między innymi Whitney Houston, Arethy Franklin, Eurythmics i Erica Claptona.

Poprzedni artykułŚwidniczanie na tropie burz
Następny artykułPromenada prawie gotowa [FOTO]