Strona główna Sport Nagrody i wyróżnienia przyznane

Nagrody i wyróżnienia przyznane

0

Świdniccy sportowcy, trenerzy i działacze otrzymają nagrody i wyróżnienia Prezydenta Świdnicy za wyniki sportowe oraz osiągnięcia w działalności sportowej. Nagrody przyznane zostały za 2013 rok.

pieniadze

Nagrody indywidualne dla zawodników: w wysokości 1.500 zł dla Jerzego Brzostowskiego – taekwon-do – Uczniowski Klub Sportowy Taekwon – do „Gryf”;

w wysokości po 1.000 zł dla:

Mateusza Kałużyńskiego  – taekwon – do – Uczniowski Klub Sportowy Taekwon – do „Gryf”,
Kingi Czech – boks – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica;

w wysokości po 700 zł dla:

Patryka Salamona – piłka nożna – Klub Piłkarski „Polonia – Sparta” Świdnica,
Grzegorza Borowego – piłka nożna – Klub Piłkarski „Polonia – Sparta” Świdnica,
Bartłomieja Skowrońskiego – piłka nożna- Klub Sportowy „Stal”,
Kamila Halickiego – modelarstwo lotnicze – Aeroklub Ziemi Wałbrzyskiej,
Łukasza Halickiego – modelarstwo lotnicze – Aeroklub Ziemi Wałbrzyskiej,
Zuzanny Antoniak – jeździectwo – Klub Jeździecki Biały Las.

Nagrody zespołowe dla zawodników:  w wysokości 1.400 zł (po 700 zł) dla zespołu tańca towarzyskiego Dance Team w składzie:
Anna Wojas,
Tomasz Wojas;

w wysokości 2.300 zł (po 575 zł) dla drużyny seniorów w piłce ręcznej Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej „Świdnica” w składzie:

Mateusz Piędziak,
Kamil Rogaczewski,
Krzysztof Misiejuk,
Andrzej Brygier;

w wysokości 2.400 zł (po 400 zł) dla drużyny juniorek w piłce siatkowej Miejskiego Klubu Siatkówki „Świdnica” w składzie:

Alicja Krusiewicz,
Natalia Bernaciak,
Marta Gezella,
Natalia Gezella,
Ewa Woźniak,
Karolina Olczyk.

Nagrodę dla trenera prowadzącego szkolenie w wysokości 1.000 zł dla Waldemara Zdebskiego – taekwon – do – Uczniowski Klub Sportowy Taekwon – do „Gryf”.

Nagrody za całokształt dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w wysokości po 1.400 zł dla:

Władysława Wołosza – boks – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica,
Elżbiety Gaszyńskiej – piłka siatkowa – Miejski Klub Siatkówki „Świdnica”,
Mariana Rolskiego – sport motorowy – Automobilklub Sudecki;

Wyróżnienie – upominek rzeczowy do kwoty 1.400 zł – dla drużyny rocznika 2003 w piłce nożnej Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gryf” Świdnica w składzie:

Bartosz Doliński,
Oskar Leśniak,
Fabian Tragarz,
Ksawery Istelski,
Jan Koczut,
Rafał Dzidek,
Hubert Konstanty,
Mateusz Trzciński,
Jakub Jaworski,
Kacper Komar,
Janusz Zalewski,
Igor Rajca,
Kacper Stachurski.

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień zaplanowano w ramach Dni Świdnicy, 22 czerwca o godz. 17.00, duża scena – teren Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Śląska 35).