Strona główna Bez kategorii Młodzież chce pracować w wakacje

Młodzież chce pracować w wakacje

0

– Mogę być kelnerką, pomagać w kuchni, sprzedawać upominki – deklaruje 19-letnia Ania, która była jedną z kilkuset uczestników Targów Pracy dla Młodzieży. W akcji, zorganizowanej przez Ochotnicze Hufce Pracy przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy, wzięło udział wielu pośredników z całego regionu.

praca wakacje

OHP i Młodzieżowe Centra Pracy zgromadziły ponad 300 ofert z całej Polski. Wśród propozycji dla młodzieży w wieku od 18 do 25 lat była praca hostess, wykładaczy, sprzedawców, kelnerów, pokojowych, przy zbieraniu owoców, obsłudze myjni i wiele innych. – Oferty dotyczą przede wszystkim wakacji, ale nie tylko. Mamy bardzo dużo propozycji z Wałbrzycha, od dużych sieci. Są także oferty pracy nad morzem – wylicza Mariola Anioł, pośrednik z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieżowej w Wałbrzychu. – Z wieloma pracodawcami już współpracowaliśmy i nie zawiedliśmy się. Jednak zawsze istnieje ryzyko, że ktoś będzie chciał oszukać młodych ludzi. Warto dokładnie wypytywać o wszystkie szczegóły i zadbać o podpisanie umowy.

Można pracować na godziny, podczas wybranych turnusów czy nawet na dłuższe umowy. – Oferty cały czas do nas spływają – zapewnia Ilona Janecka, lider Klubu Pracy świdnickiego OHP. – Warto się z nami skontaktować i zostawić swoje dane. Nasza siedziba mieści się przy placu Grunwaldzkim 3 w Świdnicy, tel. 74/852 04 27.

Targi Pracy zorganizowano w siedzibie Sudeckiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Świdnicy.

/red./

Poprzedni artykułPonad 300 porcji amfetaminy w pudełku
Następny artykułSzalet do remontu. Za 290 tysięcy złotych