Strona główna Temat dnia Galeria Świdnicka nagradza prymusów

Galeria Świdnicka nagradza prymusów

1

Po raz trzeci Galeria Świdnicka nagradza zdobywców świadectw z paskiem. I wraca do miłej tradycji wręczania upominków najlepszym uczniom.

swiadectwo

– Za nami rok szkolny, przed nami – zasłużone wakacje. Przygotowaliśmy niespodziankę dla tych, którzy najlepiej spisali się podczas roku szkolnego – deklaruje Beata Moskal-Słaniewska z Galerii Świdnickiej

Zapraszamy w niedzielę, 29 czerwca, na godz. 10.00 wszystkich posiadaczy świadectwa z czerwonym paskiem – uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Na specjalnym stoisku obok kawiarni Choice (stolik oznaczony napisem PRYMUSI) czekają na Was ze specjalne nagrody od Galerii Świdnickiej. Niespodzianki dla prymusów wręczane będą do godz. 12.00, lub… do wyczerpania puli upominków.

– Dla 100 pierwszych osób mamy bilet do Cinema 3D na seans w technologii 3D oraz kupon na dwie gałki pysznych lodów w kawiarni Choice. Dodatkowo dla 3 pierwszych zdobywców średniej powyżej 5,5 – kupon do Empiku wartości 100 zł. Będą także inne niespodzianki – dodaje Beata Moskal-Słaniewska.

Poprzedni artykułNowy prezes świdnickiego ZNP
Następny artykułOrzeł Powiatu dla 104-latka