Strona główna Bez kategorii Co grają w Cinema 3D

Co grają w Cinema 3D [REPERTUAR]

0

Pokaz specjalny filmu Co nas kręci, Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął, Transformers: Wiek zagłady, Riwiera dla dwojga, Łowca, Czarownica, a może Jak wytresować smoka 2? Zobacz, co jeszcze grają w świdnickim kinie Cinema 3D.

transformers-age-of-extinction-poster

Transformers: Wiek zagłady

Pokaz specjalny

CO NAS KRĘCI?

USA; od 10 lat; dokumentalny/ 89 min

18:00*
* seans odbędzie się tylko 27.06

Mitologia dwóch kółek jest nierozerwalnie związana z ikonografią Ameryki, kraju spętanego kilometrami autostrad zachęcających do dodania  gazu i poczucia wiatru we włosach. W obrazkowej encyklopedii podświadomości zbiorowej pod hasłem „motocyklista” figuruje zapewne fotos Petera Fondy ze „Swobodnego jeźdźca” – grającego w końcu postać o jakże adekwatnym pseudonimie „Kapitan Ameryka”.

STULATEK, KTÓRY WYSKOCZYŁ PRZEZ OKNO I ZNIKNĄŁ

Szwecja; od 15 lat; komedia/ dramat/ 114 min

14:30* 19:15* 21:45*  * seanse odbędą się tylko 27.06
13:45** 16:15** 18:45** 21:15** ** seanse od 28.06

Zdawać by się mogło, że pełne ekscytujących przygód życie Allan Karlssona dobiegnie końca w domu spokojnej starości. Nic bardziej mylnego, bo bohater, pomimo setki na karku, wciąż cieszy się doskonałym zdrowiem. Podczas, gdy personel przygotuje dla niego wielkie przyjęcie urodzinowe, Allan wyskakuje przez okno i ucieka z ośrodka, inicjując tym samym serię przezabawnych i zaskakujących zdarzeń. Walizka pełna pieniędzy, banda motocyklistów, słoń-cyrkowiec, angielski gangster-choleryk, najbardziej flegmatyczny policjant świata – dla przeciętniaka każdy z elementów osobliwej układanki stałby się przygodą życia. Ale nie dla Allana, który nie tylko był naocznym świadkiem, ale również odegrał kluczową rolę w najważniejszych wydarzeniach XX wieku. Podróżując po całym świecie i wykonując tajne misje, zawarł, między innymi, znajomość z generałem Franco, Stalinem, prezydentami USA Trumanem i Reaganem, Michaiłem Gorbaczowem oraz niezbyt lotnym bratem-bliźniakiem Alfreda Einsteina.

TRANSFORMERS: WIEK ZAGŁADY 3D

Chiny/USA; od 12 lat; akcja/ sci-fi/ 158 min

Wersja napisy  20:30* 21:00* * seanse odbędą się tylko 27.06
Wersja dubbing 9:30 11:30 14:45
Wersja napisy  18:00** 19:30** 21:15** ** seanse od 28.06

Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

RIWIERA DLA DWOJGA

USA; od 13 lat; komedia/ 95 min

16:00 18:00 20:00

Kate i Richard, choć rozwiedzeni, pozostają ze sobą w przyjaznych stosunkach. Na powrót jednoczy ich bankructwo funduszu emerytalnego, któremu przed laty powierzyli swoje oszczędności. Gdy okazuje się, że jego właściciel zafundował swojej narzeczonej warty 10 milionów dolarów diament, dawni małżonkowie postanawiają dostać się do jego luksusowej rezydencji na Lazurowym Wybrzeżu i ukraść drogocenny klejnot. Każde z nich myśli jednak o tym, jak przechytrzyć dawnego partnera.

ŁOWCA

13:45 22:00

Australia; od 16 lat; thriller/ dramat/ przygodowy/ 100 min

Rozsławiony przez kreację w „Plutonie” gwiazdor wciela się w najemnego myśliwego, który z ramienia firmy biotechnologicznej tropi tygrysa tasmańskiego, ostatnio widzianego na wolności w 1936 roku. Pasjonujący scenariusz filmu oparto na bestsellerze Julii Leigh, który – odkąd trafił na rynek w 1999 roku – zebrał szereg prestiżowych nagród po obu stronach Atlantyku (Betty Trask Award w Wielkiej Brytanii, New York Times Notable Book of the Year), a autorce przyniósł miano „jednej z 21 najważniejszych pisarek XXI wieku”, według tygodnika The Observer.

JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 2

Wersja 3D 9:15 12:45 15:00 17:15
Wersja 2D 9:15 11:30

USA; od 6 lat; animowany/ familijny/ przygodowy/ 102 min

Kontynuacji wielkiego przeboju kina animowanego, w której poznamy dalsze przygody młodego Wikinga o imieniu Czkawka i jego udomowionego smoka Szczerbatka. Pięć lat po zjednoczeniu rasy smoków oraz ludzi Czkawka i Szczerbatek stają do obrony wyspy Berk przed niebezpiecznymi dzikimi bestiami, a także tajemniczym Smoczym Jeźdźcem.

CZAROWNICA

USA; od 7 lat; familijny/fantasy/ 100 min

Wersja 3D dubbing 9:15* 10**

* seans od 28.06  ** seans tylko 27.06

Zrealizowany z wielkim rozmachem film „Czarownica”, z udziałem Angeliny Jolie w roli tytułowej, został zainspirowany postacią znaną z disneyowskiej „Śpiącej królewny”. Czarownica po raz pierwszy pojawiła się na srebrnym ekranie w 1959 roku i do dziś jest najsłynniejszym czarnym charakterem Disneya. Czarownica była niegdyś piękną i dobrą dziewczyną. Jej radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swojej ojczyzny. Jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień… Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę – nowo narodzoną córkę następcy tronu wrogiego królestwa. Gdy dziewczynka dorasta Czarownica zdaje sobie sprawę, że Aurora jest kluczem do pokoju w skłóconym królestwie.

RIO 2 3D

USA; b.o.; animowany/familijny/komedia/ 105 min

11:30* 12:15**

* seans od 28.06  ** seans tylko 27.06

Pierwsza część „Rio” zarobiła prawie pięćset milionów dolarów i stała się światowym hitem. Druga część pokazuje życie Blu i Julii, którzy założyli rodzinę, mają trójkę dzieci i mieszkają w Rio. Blu stawia czoło swojemu wrogowi Nigelowi oraz próbuje nawiązać przyjazne stosunki z przerażającym teściem.
Blu i Julia wiodą w Rio szczęśliwe życie. Mają trójkę cudownych dzieci – Bię, która uwielbia czytać i wdała się w tatę, Tiago – najmłodsze z potomstwa, które uwielbia przygody i jest łobuziakiem oraz Carlę – najstarszą córkę, która kocha śpiewa i pragnie być artystką. Julia dochodzi do wniosku, że dzieci muszą się nauczyć żyć jak dzikie ptaki, dlatego namawia rodzinę na wyprawę do Amazonii. Przyjaciele Blu – Nico, Pedro i Luiz-ostrzegają go przed niebezpieczeństwami, które czyhają w dżungli. Z kolei optymista Rafael namawia go na wyprawę, bo szczęśliwa żona sprawia, że i mąż jest szczęśliwy. Gdy rodzina trafia do dżungli, poznaje Eduardo – przywódcę stada, który kieruje się żelaznymi zasadami, Mimi – zadziorną siostrę Eduardo, która zawsze mówi to, co myśli, oraz Roberto – czarującego ptaka, który sprawia, że Blu wpada w kompleksy. Główny bohater martwi się, że nie dopasuje się do dziko-żyjących ptaków i straci rodzinę. Tymczasem Nigel knuje intrygę, by zemścić się na Blu. Pomaga mu Gabi – urocza, ale i trująca żaba, która z miłości do Nigela posunie się do najgorszych czynów.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułCo nowego w ŚKPR-ze?
Następny artykułPartnerskie świętowanie