Strona główna Sport Jeździectwo Zawodnicy Stragony w czołówce

Zawodnicy Stragony w czołówce

0

Zawodnicy klubu LKS Stragona z bardzo dobrymi wyniki ukończyli Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody. Aż w pięciu konkursach plasowali się na pierwszym miejscu, do tego dwukrotnie zajmowali miejsce drugie. Zawody odbyły się w Ośrodku Jeździeckim Stragona w Morawie.

 Morawa1

W ramach zawodów rozegrano siedem konkursów: dwa towarzyskie oraz pięć regionalnych. W konkursie towarzyskim o wysokości przeszkód 50 cm na pierwszym miejscu uplasowała się Katarzyna Stąpor na Belcanto i Klaudia Koba na Mona Lizie. W konkursie o wysokości 70 cm pierwsza lokata przypadła w udziale ponownie Klaudii Koba na Mona Lizie i Oliwii Paździora na Rugii.

W rywalizacji regionalnej zdecydowanie najlepsze wyniki należą do Emilki Chmielowskiej. Na kucu Rahib dwukrotnie plasowała się na pierwszym miejscu: w klasie LL-kuce o wysokości przeszkód 80/90cm (druga była Oliwia Paździora na Rugii) oraz w klasie L o wysokości przeszkód 100 cm.

W konkursie LL dużych koni (80/90 cm) na pierwszym miejscu uplasowała się Justyna Bodziuch na Elipsonie. W klasie P (110 cm) w czołówce znalazła się Kasia Stąpor – na Double Perfect była druga, na Diademie trzecia. Również w klasie N (120 cm) Kasia uzyskała bardzo dobry wynik – zajęła drugie miejsce na  Double Perfect.

Poprzedni artykułPodwieźli się kradzionym autem
Następny artykułMłodziczki Karoliny najszybsze [FOTO]