Strona główna Temat dnia Wygraj zaproszenia na kabaret Limo!

Wygraj zaproszenia na kabaret Limo!

0

To będzie jedna z ostatnich szans, by zobaczyć niepokorny kabaret na scenie. Limo zapowiada koniec wspólnych występów jeszcze w tym roku. Fani poczucia humoru gdańskich kabareciarzy będą mogli obejrzeć ich najlepsze skecze w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury już w najbliższą niedzielę, 11 maja. Dla Czytelników Swidnica24.pl mamy 3 podwójne zaproszenia.

Limo

Kabaret Limo to utytułowana formacja, powstała w Gdańsku w 1999 roku, tworzona przez Ewę Błachnio, Szymona Jachimka, Wojciecha Tremiszewskiego oraz Abelarda i Hugona Gizów. Ich obecny program to połączenie klasycznych skeczy kabaretowych, improwizacji, piosenek i stand-upu. Nie istnieją dla nich tematy tabu, zatem ich spektakle są skierowane raczej do widzów dorosłych. Nie tylko wiekiem.

Dla trzech pierwszych osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie: W którym roku powstał kabaret LIMO? mamy podwójne zaproszenia na niedzielny występ w Świdnicy. E-maile z odpowiedziami należy wysyłać do 9 maja, do godziny 15.00, na adres [email protected] W temacie proszę wpisać „LIMO”, w treści odpowiedź, imię i nazwisko oraz numer telefonu (wyłącznie do wiadomości Redakcji). Informację o wygranej przekażemy droga elektroniczną.

Data

11 maja 2014

Godzina

20:30

Miejsce

Sala Teatralna ŚOK
Rynek 43

Bilety

35/40/45 zł (przedsprzedaż)
45/50/55 zł (w dniu wydarzenia)

Sprzedaż

Informacja Turystyczna
Rynek / ul. Wewnętrzna 2

on-line:
www.biletynakabarety.pl
www.kupbilecik.pl

Organizator

Agencja Antrakt

 

Poprzedni artykułGmina Świdnica z nowym partnerem
Następny artykułKoniec wojny czy początek niepodległości?