Strona główna Temat dnia Walczy o finał Miss Polski na wózku

Walczy o finał Miss Polski na wózku

0

Jest piękna, pełna radości życia i optymizmu. 24-letnia Paulina Popławska ze Świebodzic ubiega się o tytuł finalistki II edycji Wyborów Miss na wózku, organizowanych przez Fundację „Jedyna taka”. Swoje kandydatury zgłosiło blisko 80 pań z całej Polski. Udział w finale zależy od wyników głosowania sms-owego.

Paulina Popławska 11

W ubiegłym roku tytuł II wicemiss Polski, Miss Publiczności i Miss Internetu zdobyła Weronika Wróbel ze Świdnicy. Tym razem jest nieco trudniej, bowiem udział w finale gwarantuje jak najwyższa liczba sms-ów (przed rokiem było to darmowe głosowanie przez internet). Paulina potrzebuje więc szczególnego wsparcia, a z całą pewnością na nie zasługuje. Może się pochwalić nie tylko urodą, ale i walorami intelektualnymi. Jest studentką pedagogiki na specjalizacji  wczesnoszkolnej i przedszkolnej- studia magisterskie. W przyszłości chce pracować z dziećmi, a już teraz udziela się w stowarzyszeniach i fundacjach, niosących pomoc. Uprawia sport i chwyta życie pełnymi garściami.

Zagłosuj na Paulinę Popławską!

Kandydatka nr 50

Głosowanie potrwa do 7 czerwca 2014 roku. Do finału trafi 10 pań, które uzyskają największa liczbę sms-ów. Galę finałową zaplanowano na 16 sierpnia na warszawskim Bemowie.

Paulina Popławska

Wybory Miss Polski na wózku są organizowane profesjonalnie. Finalistki biorą udział w zgrupowaniu, mają sesje zdjęciowe i muszą walczyć do ostatniej chwili o tytuły. Wybory przełamują stereotypy i pokazują, ze kobiety na wózkach są piękne, mądre i seksowne. Fundacja „Jedyna taka” wydaje również kalendarz z finalistkami, do którego pozują w odważnych stylizacjach. Panie biorą także udział w pokazach mody.

Patronem ubiegłorocznych wyborów był m.in. premier Donald Tusk, który ufundował własne nagrody i był obecny podczas finałowej gali.

/asz/