Strona główna Bez kategorii Prawo do szczęścia

Prawo do szczęścia [KONKURS DLA DZIECI]

0

Już za tydzień najmłodsi będą obchodzić swoje święto. Na pewno wiele radości sprawią upominki, ale nawet najpiękniejsze zabawki nie zastąpią miłości rodziców, sympatycznych kolegów, poczucia bezpieczeństwa, szacunku i codziennych szans na rozwój.Dziecko ma prawo do szczęścia każdego dnia. Co znaczy dla Ciebie szczęście? Narysuj i wygraj nagrody!

zdjęcie nagród

Portal Swidnica24.pl zaprasza dzieci w wieku od 5 do 13 lat do udziału w konkursie plastycznym „Mam prawo do szczęścia”. Patronat nad konkursem objął Marek Michalak, rzecznik Praw Dziecka, który jest także fundatorem 10 nagród dla autorów najciekawszych prac. Do wygrania jest wspaniale ilustrowana książka z bajkami o prawach dziecka, linijka z kalkulatorem, termokubek i wiele innych upominków. Wykonaj prace plastyczną dowolna techniką na temat „Mam prawo do szczęścia” i wygraj! Praca musi być wykonana na kartce w formacie A 4. Do pracy proszę dołączyć kartkę z: imieniem i nazwiskiem autora, wiekiem autora, telefonem do opiekuna.

Prace należy dostarczyć do siedziby Redakcji Swidnica24.pl, ul. Esperantystów 17 w godzinach 8.00 16.00 do 29 maja 2014 roku. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników na portalu Swidnica24.pl 30 maja. O terminie przekazania nagród laureatów poinformujemy telefonicznie.

Poprzedni artykułPorażka Polonii w Żmigrodzie
Następny artykułŚwięto mam w Galerii Świdnickiej