Czy mieszkańcy Świdnicy łamią pierwsze przykazanie? Gdzie się podziały nadrzeczne bulwary? Świdniczanie mają szanse w Pucharze Gordona Bennetta? Odpowiedź na te i wiele innych pytań, uzupełnione komentarzami i opiniami, znajdą Państwo w najnowszym „Magazynie Swidnica24.pl.” W tym numerze aż 24 strony!
Kolorowy, bezpłatny miesięcznik czeka na Czytelników w dobrych punktach w całym powiecie świdnickim. Jest dostępny w urzędach, wybranych sklepach, przychodniach i budynkach użyteczności publicznej. Zapraszamy do lektury.
Redakcja i Wydawca






![Mieszkańcy ewakuowani, ulatniał się gaz [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Okrezna-gaz-1-100x75.jpg)
![Wypadek na łączniku. Jedna osoba trafiła do szpitala [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/dzwon-lacznik-2-100x75.jpg)

![Nowe show Cyrku Wictoria już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page_-fot.-Cyrk-Wictoria-100x75.jpg)
![Muzyczny prezent na Dzień Kobiet. Kto wygrał bilety na koncert Anity Lipnickiej? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/Anita-Lipnicka-materialy-promocyjne-wyslane-przez-artystke-100x75.jpg)