Strona główna Wydarzenia Świdnica Marsz dla rodziny w Dzień Dziecka

Marsz dla rodziny w Dzień Dziecka

8

Fundacja Małżeństwo Rodzina w Świdnicy po raz czwarty organizuje marsz dla życia i rodziny  pod hasłem „Rodzina, wspólnota, samorząd”. – Tradycyjnie celem marszu jest promocja rodziny i życia, jako wartości ponadczasowej i fundamentu cywilizacji – zapewniają organizatorzy.

marsz zycia (15)

Marsze charakteryzują pozytywne treści i są radosnym pochodem, zorientowanym do wszystkich, ponad wszelkimi podziałami. Zaproszenie do uczestnictwa w Marszu skierowane jest do wszystkich świdnickich rodzin oraz gości z Dolnego Śląska, do organizacji społecznych, szkół i przedszkoli.

Marsz dla życia i rodziny wyruszy 1 czerwca o godz. 14.00, z placu Jana Pawła II. Następnie ulicami Długą , Wrocławską, 1 Maja, plac Małgorzaty, Franciszkańską wejdzie do Rynku.

Finał Marszu jest zakończeniem organizowanego wraz z Urzędem Miejskim ”Tygodnia dla Rodziny”. Obejmuje zakończenie Konkursu „Mamo, Tato jesteś moim Mistrzem”, finał Konkursu Piosenki Przedszkolnej oraz występ dzieci ze Stanisławowa, a także konkurs i loterię dla uczestników Marszu. Niepowtarzalną atrakcją dla wszystkich uczestników będzie możliwość otrzymania specjalnej ulotki uprawniającej do otrzymania pamiątkowego prezentu w postaci książki Jacka Pulikowskiego o małżeństwie i rodzinie oraz imiennego Certyfikatu uczestnictwa w Marszu dla Życia i Rodziny.

Poprzedni artykułSześciu europosłów z Dolnego Śląska
Następny artykułPociągiem do stolicy w 3,5 godziny