Strona główna Kultura „Kino na szpilkach” w Dzień Matki

„Kino na szpilkach” w Dzień Matki

1

Kolejna edycja Kina na Szpilkach  w kinie Cinema3D w Galerii Świdnickiej już  22 maja o godzinie 17.00. Tematem przewodnim tej edycji będzie oczywiście Dzień Matki.

szpilki 1

Organizatorzy Cinema3D, Galeria Świdnicka i Stowarzyszenie Kobiet w Świdnicy serdecznie zapraszają wszystkie mamy, córki i przyszłe matki do wspólnego celebrowania. Na panie czekać będzie wiele atrakcji, m.in. pokazy najnowszych trendów florystycznych, które zaprezentują świdnickie kwiaciarnie: Stokrotka, Bajka i pracownia florystyczna H. Suchy. W holu na czas eventu stworzone zostanie studio fotografii KAROLINOWO, gdzie Karolina Pacek, świdnicki fotograf, uwieczni piękne panie na stylowych zdjęciach. Dla najlepiej pozującej przeprowadzona zostanie profesjonalna sesja zdjęciowa, do której przygotują wizażystki z Gabriela: Kaja Cieślińska i Zosia Kilar.

 Dodatkowo dla duetów matka-córka, przeprowadzony zostanie konkurs na najoryginalniejsze życzenia, a do wygrania nagrody od sponsorów. Córka, która złoży najciekawsze życzenia swojej mamie będącej na sali, przyczyni się do weekendowego pobytu mamy w Pradze, ufundowanego przez biuro podróży MY TRAWEL.

  Hol kina wypełni się, jak zawsze, ciekawymi stanowiskami, gdzie można będzie zgłębić tajniki kosmetologii z salonami urody Blue Velvet, BIM i Ayana, poznać nowoczesne metody odchudzania z Naturehouse, poćwiczyć z Condizione, poznać swój typ sylwetki ze stylistką z Moho i przeprowadzić analizę kolorystyczną z Holką Wintoniak. Pani Katarzyna Kalisz ze studia Nilaya zademonstruje wiosenno-letnie trendy w manicure, a Magia Dotyku nęcić będzie relaksującą mocą masażu.

Wszystko przy tradycyjnej lampce szampana i słodkim poczęstunku.

  O 18.00 na wielkim ekranie panie zobaczą Woody Alena w roli właściciela antykwariatu mającego problemy finansowe, który wpada na pomysł, jak przy pomocy przyjaciela, romantycznego i wrażliwego kwiaciarza zarobić parę groszy. Proponuje mu współpracę w biznesie „matrymonialnym”. Niezwykła komedia „Casanova po przejściach”  w reżyserii Johna Turturro mówiąca o relacjach damsko męskich, oczekiwaniach kobiet i  … wrażliwości mężczyzn.

Sprzedaż biletów rusza 14 maja, w środę, cena biletu za osobę wynosi 16 zł. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

 

 

Poprzedni artykułPunkty piłkarzy Stali Świdnica
Następny artykułMatematyczne zmagania gimnazjalistów