Strona główna Wydarzenia Świdnica ReStyle z konkursem

ReStyle z konkursem

0

Po przerwie Stowarzyszenie Kobiet w Świdnicy i Świdnicki Ośrodek Kultury pomogą w wiosennych porządkach i wietrzeniu szaf. Tegoroczna edycja ReStyle, tym razem pod hasłem „ReStyle. MyStyle.” rusza 26 kwietnia (sobota) o godzinie 12.00 w Klubie Bolko w Świdnicy.

restyle2-7

Tradycyjnie zapraszamy mieszkańców naszego miasta do udziału w wymianie ubrań i akcesoriów. Do dyspozycji  uczestników  będą przygotowane przez nas stoły i girlandy wieszaków nad głowami – zachęcają organizatorzy. Atrakcjom towarzyszącym przyświeca idea wyrażania siebie, swojej indywidualności, energii i fantazji. O godzinie 12.00, 13.00 i 14.00 chętni będą mogli wziąć udział w sesji jogi, a o godzinie 15.00 rozpoczną się energetyzujące zajęcia zumby. Będzie można także skorzystać z konsultacji z kosmetyczką. Finałem akcji będzie rozwiązanie konkursu fotograficznego na wiosenną stylizację po hasłem: „Re Style. My Style. Od tej wiosny jestem w 100% sobą!”. Wygraną w konkursie jest  sesja fotograficzna .

 W „Strefie Plotek” uczestnicy będą mogli napić się świeżych soków warzywno- owocowych oraz skosztować zdrowych smakołyków. Natomiast grupa „Mamuśki. Świdnica i okolica“ zachęca do wzięcia udziału w wymianach ubranek dziecięcych podczas ReStyle. – W czasie akcji oferujemy także nieodpłatną opiekę nad dziećmi. Nasi wolontariusze przygotowali na tę okazję wiele atrakcji – dodają organizatorzy.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Kobiet w Świdnicy, Świdnicki Ośrodek Kultury

Współpraca: Salon Duet, Gardenium Ogrody Urody, Świdnicka Szkoła Jogi, Świdnicka Fotografia Niezależna, Agnieszka Tyborowska- trenerka zumby, Atelier Pracownia Fryzjerska, Drukarnia Antex

Uwaga! Akcja nie jest przeznaczona dla sprzedawców komercyjnych!

restyleA2

KONKURS

Wiosna. Nowa energia, nowa Ja !!

Nie ograniczaj się kanonami, przestań myśleć o tym co inni powiedzą.

Pozwól sobie być w 100 % sobą.

Postaw na komfort, swobodę i fantazję.

Stwórz stylizacje podkreślającą Twoja indywidualność i pasje.

Podziel się z nami Twoim wyjątkowym wizerunkiem.

W związku z tym, że w naszym kraju wciąż pokutuje powiedzenie ” a co na to ludzie powiedzą… „, a  ubrania oferowane  przez różnych producentów są ” z jednej beczki” postanowiliśmy ogłosić konkurs fotograficzny na wiosenna stylizacje pod tytułem: „ReStyle. My Style.Od tej wiosny jestem w 100% sobą!”

 Na najlepsze stylizacje czekają nagrody w postaci udziału w profesjonalnej sesji fotograficznej oraz karnetów na fryzjerski re-style w salonach  DUET oraz Atelier. Pracowanie Fryzjerska.

 Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać zdjęcie na adres [email protected] oraz polubić i udostępnić wydarzenie lub profil re-style na facebooku. (www.facebook.com/restyle.swidnica )

 Zdjęcia biorące udział w konkursie będą udostępniane na profilu ReStyle. W kategorii nagroda społeczności ReStyle wygra to zdjęcie, które zyska najwięcej polubień na FB od dnia udostępnienia zdjęcia do dnia 25. 04. 2014 do godziny 20 :00. Nagrody specjalne otrzymają stylizacje, które szczególnie spodobają się naszym sponsorom: salonowi fryzjerksiemu DUET oraz Atelier. Pracownia Fryzjerska.

Zdjęcie powinno prezentować Ciebie ( osobę biorącą udział w konkursie)  w wiosennej stylizacji ” Jestem w 100% sobą „.

 

W mailu zgłaszającym zdjęcie do konkursu należy podać : Imię i nazwisko, numer telefonu.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniu 26. 04. 2014 w Klubie Bolko w Świdnicy,  podczas akcji ReStyle.  Ogłoszenie wyników nastąpi o godzinie 14:30.

/organizatorzy/