Strona główna Wydarzenia Rajdowcy znów w Galerii Świdnickiej

Rajdowcy znów w Galerii Świdnickiej

0

Kino Cinema 3D, Galeria Świdnicka oraz Automobilklub Sudecki zapraszają na wyjątkowy wieczór dla fanów motoryzacji. W środę 9 kwietnia o godzinie 17.45 odbędzie się specjalny seans filmu Need for Speed, połączony z konferencja prasową z okazji 42 Rajdu Świdnickiego Krause (11-13.04) drugiej rundy Lotos Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Rajdowego Pucharu Polski.

 rajd

Mamy nadzieję, że seansem o potrzebujących prędkości odpowiednio nastawimy świdniczan przed rajdowym weekendem – żartuje dyrektor kina Katarzyna Dzwoniarska. 

Po seansie o godzinie 20.00 na sali nr 3 zawodnicy i organizatorzy porozmawiają o rywalizacji, nadziejach i zwycięstwach, o przebiegu poprzednich edycji i oczekiwaniach na tegorocznej. Rozmowę poprowadzi Karol Ferenc, ale jak sam podkreśla odda głos również widowni. Wśród zaproszonych gości są czołowi zawodnicy rajdowi m.in. Grzegorz  Grzyb, Łukasz Habaj i Wojciech Chuchała.

Ale to nie koniec… Dla widzów pokazu specjalnego Need for Speed posiadających bilet na seans 9 kwietnia na 17.45 do wygrania rajdowe gadżety, wejścia na rajd, gifty od zawodników i wejściówki do kina. Po zakończeniu seansu i konferencji wszystkich fanów zapraszamy na food court Galerii Świdnickiej, gdzie będzie można sfotografować się z ulubionymi zawodnikami i zdobyć autograf.

Gośćmi Galerii będą: Grzegorz Grzyb, Daniel Siatkowski, Wojciech Chuchała, Sebastian Rozwadowski, Łukasz Habaj, Piotr Woś oraz dyrektor Rajdu – Roman Grygianiec. Od 6 kwietnia zapraszamy do oglądania rajdowych aut, które do końca zawodów prezentowane będą przy scenie. To trzecia edycja Rajdu Świdnickiego Krause, przy której Galeria Świdnicka współpracuje z Automobilklubem Sudeckim.

Poprzedni artykułŁowcy.B w Świdnicy
Następny artykułCo to, gdzie to? Zagadka nr 89 [KONKURS]