Strona główna Sport Piłka ręczna Porażka na pożegnanie z własną publicznością

Porażka na pożegnanie z własną publicznością

0

W przedostatniej kolejce I ligi piłkarzy ręcznych ŚKPR Świdnica przegrał we własnej hali po bardzo zaciętym meczu z Ostrovią Ostrów Wielkopolski 29:30. W tym sezonie był to ostatni mecz świdniczan przed własną publicznością.

ŚKPR

W pierwszej części meczu w naszej drużynie bardzo dobrze funkcjonował kontratak. Głownie dzięki temu nasi zawodnicy po 30 minutach uzyskali czterobramkowe prowadzenie przy wyniku 15:11. Pierwsze minuty po zmianie stron wyglądały całkiem dobrze, ale później do głosu doszli goście. W ciągu czterech minut rzucili cztery bramki z rzędu, dzięki czemu wyszli na prowadzenie 20:19. Przez dłuższy czas goście utrzymywali 1-2 bramkową przewagę. W samej końcówce Władysław Makowiejew doprowadził do remisu po 29, ale decydujący cios zadał najlepszy strzelec Ostrovii Arkadiusz Galewski. Po tej porażce podopieczni Krzysztofa Terebuna mają jeszcze szansę na dziewiątą lokatę, potrzebne do tego jest zwycięstwo na wyjeździe z Anilaną Łódź, a Ostrovia musi przegrać u siebie z Piekarami Śląskimi.

ŚKPR Świdnica – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 29:30 ( 15:11)

ŚKPR: Potocki, Bajkiewicz – K. Rogaczewski (6), Misiejuk (5), S. Makowiejew (4), P. Rogaczewski (4), Brygier (3), Rzepecki (2), Motylewski (2), W. Makowiejew (2), Dębowczyk (1), Węcek, Krzaczyński, Pułka