Strona główna Magazyn Książka Polecamy: E-migranci

Polecamy: E-migranci

0

Zrób sobie jeden dzień offline, “technologiczny detoks”, prawdziwy survival i sprawdź, czy potrafisz żyć bez komórki i internetu!

emigranci_pol_roku_bez_internetu__telefonu_i_telewizji_IMAGE1_305447_9
Książka napisana przez dziennikarkę, która wraz z trójką swoich dzieci na pół roku całkowicie odcięła się od nowoczesnych technologii – internetu, smartfonów, telewizji i konsoli, a przez pierwszy tydzień nawet od elektryczności. Opisała przebieg i skutki tego pasjonującego eksperymentu, który w zaskakujący i błyskotliwy sposób ukazuje, jak nowe technologie wpływają na nasze życie. To nie jest książka skierowana przeciwko nim i wygodzie, jaką zapewniają, to jest książka o tym, jak mieć nad tym wszystkim kontrolę i nie stracić najważniejszych w życiu bezpośrednich relacji z innymi ludźmi.

Susan Maushart – amerykańska dziennikarka, producentka i komentatorka życia publicznego. Obroniła doktorat z zakresu ekologii mediów na New York University. Większość swojego życia spędziła w Australii. Jest autorką książek “What Women Want Next”, “The Mask of Motherhood”, “Sort of a Place Like Home”.