Strona główna Kultura Bosski raper w Świdnicy

Bosski raper w Świdnicy [KONKURS]

0

Tuż po przedpremierze Dudka, kolejny artysta z szeregów labela przyjedzie 11 kwietnia do Świdnicy promować swój najnowszy album. Tym razem będzie to reprezentant krakowskiej sceny, związany z grupami Firma, Bosskiskład oraz prezes muzyczno – sportowej fundacji Drużyna Mistrzów. W Galerii Świdnickiej wystąpi Roman Bosski z najnowszym projektem  – „TheRapYa Szokowa Dozwolona od lat 18”. Czytelnicy Swidnica24.pl mogą stać się właścicielami płyt o tym tytule!

roman

Sokół & Marysia Starosta, Młody Bosski, Dixon37, Tadek, Kaen, Peja, Miejski Sort, Pih – to artyści, którzy gościnnie udzielą się na płycie, zawierającej 16 utworów. „TSDOL 18” to połączenie technicznych rymów, ulicznych i egzystencjalnych treści oraz gości z górnej półki. Bosski serwuje muzyczny drink, który uderza do głowy od pierwszych dźwięków. Tworzy kolabo klasycznego ulicznego nurtu z nowym brzmieniem elektronicznym. Łączy rolę filozoficznego MC z konwencją nonszalanckiego zgrywusa. Jak podkreśla Roman Bosski, jego najnowszy materiał został przygotowany także z myślą o kobietach . Tak, by również panie, jako najbardziej lojalni i oddani słuchacze, mogły znaleźć coś dla siebie wśród dedykowanych im utworów. Siłą projektu są mistrzowie produkcji: P.S.F.F., Sokos, Fuso, Fabster, DJ Zel, Piero i Webster. Roman Bosski pojawi się w Świdnicy na dzień przed ogólnopolską premierą albumu – 11 kwietnia. Artystę na scenie Galerii Świdnickiej supportować będą składy Litość to Zbrodnia oraz Uliczna Ferajna. Po koncercie, podczas którego Bosski wykona kilka utworów ze swojej płyty, będzie czas n a spotkanie autorskie z raperem w Empiku, zdjęcia oraz autografy.

Koncert w piatek, 11 kwietnia, o godzinie 18.00 w Galerii Świdnickiej.

romek swidnica 1

KONKURS

Na czytelników Swidnica24.pl czekają trzy płyty „TheRapYa Szokowa Dozwolona od lat 18”. Trafią do osób, które jako pierwsze odpowiedzą na pytanie: Jaki tytuł nosił pierwszy krążek w karierze Romana Bosskiego? Odpowiedzi należy nadsyłać na adres [email protected] do piątku, 11 kiwetnia, do godziny 15.00. W tytule proszę wpisać „Bosski konkurs”, w treści odpowiedź, swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy (do wiadomości redakcji). O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani drogą elektroniczną.

Płyty będzie  można odebrać wyłacznie po koncercie.

Poprzedni artykułLicealiści na planie „Pierwszej miłości”
Następny artykułSypią się kary za śmiecenie