Strona główna Wydarzenia Komu 1% podatku? Wesprzyj Artura Klaję

Komu 1% podatku? Wesprzyj Artura Klaję

4

Ostateczny termin złożenia zeznania podatkowego za 2013 rok mija 30 kwietnia. Przy wypełnianiu formularza warto pamiętać o wyborze organizacji pożytku publicznego, której chcemy przekazać 1% podatku. Przekazanie 1% nie wymaga żadnego wysiłku. Wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w zeznaniu podatkowym, pieniądze na wskazane konto przekaże Urząd Skarbowy. Jakiej organizacji pożytku ze Świdnicy i okolic można podarować skromną część podatku? Kogo wesprzeć w idei pomagania? Podobnie jak w ubiegłych latach czekamy na zgłoszenia, a informacje będą publikowane w każdą sobotę do 24 kwietnia 2014 roku. Dane organizacji lub osoby, można przesyłać na adres [email protected] Prosimy o załączenie krótkiej informacji o organizacji lub osobie wraz ze zdjęciem oraz nr KRS.

klaja

Artur Klaja, mieszkaniec Świdnicy, od urodzenia cierpi na niedowład kończyn. Mimo licznych operacji i stałej rehabilitacji  nadal porusza się na wózku inwalidzkim. Mimo to nigdy się nie poddawał, zawsze dążył do samodzielności. Skończył liceum w Mokrzeszowie i Studium Policealne przy Zespole Szkół Mechanicznych w Świdnicy, uzyskując dyplom informatyka. Pracę dyplomową obronił na piątkę. I szybko sam znalazł zatrudnienie.

Artur jest niezwykle pogodnym, wytrwałym i dzielnym młodym człowiekiem. Ma wielu przyjaciół, ale jego największe marzenie – by wreszcie stanąć na własnych nogach – jeszcze się nie spełniło. Nadal potrzebne są środki na rehabilitację. Możesz pomóc i Ty!

Wszyscy, którzy chcą pomóc Arturowi mogą przekazać 1 proc. z podatku:

1 % z PIT

Fundacja Dzieciom: „Zdążyć z Pomocą”, KRS: 0000037904, pole „Cel szczególny”: Artur Klaja 8782