„Czy mąka to bezpieczna substancja?”, „Czy można podpalić papier i go nie spalić?”, „Co zrobił król Kazimierz, że uzyskał przydomek Wielki?”, „Dlaczego warto zostać piłkarzem i lekkoatletą?”. Na te i wiele innych odpowiedzi padną podczas podczas „Otwartych drzwi” w Gimnazjum nr 4 im. Noblistów Polskich w Świdnicy.
– Tradycją naszego Gimnazjum jest spotkanie z uczniami świdnickich szkół podstawowych. W tym roku na naszych gości czeka wiele atrakcji. Naszym atutem jest różnorodność i atrakcyjność zajęć, dlatego będzie co oglądać ! Występy szkolnego zespołu cheerleaderek, pokazy piłkarskie, prezentacje multimedialne, doświadczenia chemiczne i fizyczne, rozmowy w językach obcych ,to tylko niektóre propozycje. „Drzwi otwarte” będzie uwieczniać „G4-News”, szkolna telewizja. Będziemy wspólnie bawić się i atrakcyjnie spędzać czas – zachęcają uczniowie i nauczyciele. Drzwi otwarte rozpoczną się o godzinie 13.00 w budynku szkoły przy ulicy Jodłowej 21. Rodzice są zaproszeni na godzinę 16:30 na spotkanie z gronem pedagogicznym, dyrekcją, Klubami Sportowymi UKS GRYF oraz LZS Świdnica.



![Świdniccy wysokościowcy ćwiczyli w Zieleńcu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/SGRWys-Swidnica-cwiczenia-w-Zielencu-2025.10.31-mix-238x178.jpg)






![Koncert Wiedeński 2 Orkiestry Księżniczek w Szczawnie-Zdroju [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/001-100x75.jpg)
![Wyjątkowy koncert Ponad Chmurami z kwartetem smyczkowym wkrótce w Świdnicy. Wygraj zaproszenie! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Ponad-Chmurami-z-kwartetem-3-100x75.jpg)