Strona główna Bez kategorii Wygraj bilety na mocne granie!

Wygraj bilety na mocne granie!

0

Orchard i Blank Faces – dwa zespoły poruszające się po różnych obszarach muzyki metalowej, spędzą najbliższy weekend koncertowo. Już dziś w Trutnovie u Czeskich sąsiadów, a w sobotę, 1 marca, w Klubie Bolko w Świdnicy. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są 2 podwójne zaproszenia na świdnicki występ.

Blank-Faces-foto-580x390

Wrocławianie z Blank Faces to zespół porównywany do takich wykonawców jak Tool czy Neurosis. Mają na swoim koncie kilka ważnych koncertów m.in. na zeszłorocznym festiwalu Castle Party w Bolkowie oraz z takimi grupami jak Blindead i Tides From Nebula. Ich najnowsze wydawnictwo zatytułowane „A Course of Infinite Escape” dostępne będzie na płycie na najbliższych koncertach a przed zakupem można zapoznać się z zawartością EP’ki tutaj: http://blankfaces.bandcamp.com/

Orchard z kolei ostatnimi czasy wystąpił kilkukrotnie we Wrocławiu. Dobrze znani świdnickiej publiczności reprezentanci sceny doom metalowej będą gospodarzem wieczoru w Klubie Bolko. Zarówno w Świdnicy, jak i w Trutnovie grupę wesprze wokalnie, już na dobre w niej zadomowiony, Misiek (ex-The Floorators).

plakat Blank Faces + Orchard

KONKURS!
Do dwóch osób, które prześlą na adres [email protected] tytuł pierwszego nagrania demo Orchard trafią dwa podwójne zaproszenia na sobotni występ. Odpowiedzi należy nadsyłać do 1 marca, godziny 14.00. W e-mailu proszę podać imię, nazwisko i nr telefonu (do wiadomości redakcji).

Koncert rozpocznie się o 20:00 (sprzedaż biletów i odbiór zaproszeń od 19:30) a bilety kosztują 10 zł normalny i 5 zł ulgowy (młodzież do lat 16).

Poprzedni artykułNowe autobusy już dotarły
Następny artykułZmiana warty w Areszcie Śledczym