Strona główna Bez kategorii Świdnica i Świdniczanie 2013. Nagrody i wystawa

Świdnica i Świdniczanie 2013. Nagrody i wystawa

6

Czterdzieści sześć fotografii czternastu autorów zostało zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej Świdnica i Świdniczanie 2013. Łącznie na konkurs wpłynęło 115 zdjęć.

 Katarzyna_Szpilich_SwidnicaiSwidniczanie

Zwycięskie zdjęcie Katarzyny Szpilich

Jury w składzie Bartosz Łabuda, Robert Kukla –  ŚOK i Tomasz Pietrzyk przyznało trzy nagrody. I miejsce i 1000 złotych otrzymała Katarzyna Szpilich. Ponadto przyznało dwa wyróżnienia w wysokości 200 złotych, pierwsze – otrzymała Gabriela Bobowska, drugie przypadło w udziale Maciejowi Czarneckiemu. Drugiego i trzeciego miejsca nie przyznano. Nagroda Internautów trafiła w ręce Aleksandry Koby.

Gabriela Bobowska

Wyróżnione zdjęcie Gabrieli Bobowskiej

Do wystawy zakwalifikowano 46 fotografii 14 autorów. Prace Łukasza Tomasza Jóźwiaka, Edyty Gąsior, Konrada Iwanowa, Aleksandry Koby, Radosława Wernera, Amandy Nycz, Dariusza Foetke, Eweliny Durlej, Gabrieli Bobowskiej, Katarzyny Szpilich, Macieja Czarneckiego, Mariusza Podrazy, Natalii Sierzputowskiej i Piotra Romanowicza staną w galerii pod chmurką na świdnickim Rynku już w najbliższy poniedziałek, 24 lutego.

Maciej Czarnecki

Wyróżnione zdjęcie Macieja Czarneckiego

Organizatorami konkursu byli Świdnicki Ośrodek Kultury, Galeria 44 i Swidnica24.pl. Już niebawem start kolejnej edycji konkursu Świdnica i Świdniczanie. Szczegóły na stronie organizatorów.

Poprzedni artykułWanna dla bobsleistów [Wywiad]
Następny artykułWynik słabszy niż gra