Strona główna Bez kategorii Porażka na pożegnanie z własną publicznością

Porażka na pożegnanie z własną publicznością [FOTO]

0

Nie było niespodzianki w meczu 21. kolejki II ligi siatkarek pomiędzy MKS-em Świdnica, a AZS-em Politechniką Śląską Gliwice. Faworyzowany zespół ze Śląska pewnie wygrał 3:0.

MKS Ś-ca-Politechnika Gliwicka

Pierwsza połowa otwierającej partii była wyrównana, później niestety gliwiczanki uzyskały kilkupunktową przewagę, której nie oddały do końca seta. Druga partia miała podobny przebieg. Z początku wynik oscylował wokół remisu, lecz w decydujących momentach seta przyjezdne znów pokazały swoją wyższość zwyciężając 25:19. W trzeciej odsłonie nasze zawodniczki postawiły akademiczkom trudniejsze warunki. W pewnym momencie podopieczne trenera Olczyka prowadziły trzema punktami, jednak przeciwniczki wyrównały na po 21, następnie zdobyły cztery kolejne punkty i w całym meczu wygrały zasłużenie 3:0. Był to ostatni mecz MKS-u w tym sezonie przed własną publicznością.

MKS Świdnica – AZS Politechnika Śląska Gliwice 0:3 (22:25, 19:25, 21:25)

MKS: Gancarz, Olczyk, Krusiewicz, Bernaciak, Skalska, Woźniak, Małodobra, Szczurek, Druciak, N. Gezella