Strona główna Wydarzenia Napisz o Świdnicy i wygraj nagrodę

Napisz o Świdnicy i wygraj nagrodę

0

Prezydent Miasta Świdnicy po raz piąty zaprasza absolwentów studiów wyższych I- go lub II-go stopnia do udziału w konkursie na pracę dyplomową o tematyce związanej z miastem Świdnica. Łączna pula nagród w konkursie wynosi 20 tys. zł.

swidnica

Do V edycji konkursu „Napisz o Świdnicy” zostaną dopuszczone prace dyplomowe, które zostały ocenione na co najmniej ocenę dobrą, przy czym prace te powinny zostać obronione w okresie nie dłuższym niż 24 miesiące przed terminem ogłoszenia konkursu oraz będą poruszać zagadnienia związane z aktualnymi potrzebami Świdnicy lub wpisywać się w cele strategiczne Świdnicy.

Prace wraz z kompletem załączników w zamkniętych kopertach wraz z danymi uczestnika, z dopiskiem „Konkurs na najlepszą pracę dyplomową 2014 r.” należy złożyć osobiście lub za pośrednictwem poczty w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Świdnicy przy ul. Armii Krajowej 49, 58-100 Świdnica. termin zgłoszeń do konkursu mija 3 października 2014 r.

Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni w pierwszym tygodniu listopada 2014. Organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Świdnicy. Szczegółowe informacje o konkursie, w tym regulamin oraz formularze zgłoszeniowe można znaleźć na stronie www.um.swidnica.pl
w zakładce Napisz o Świdnicy.

NAPISZ-2014_PLAKAT

Poprzedni artykułWynik słabszy niż gra
Następny artykułCo to, gdzie to? Zagadka nr 83 [KONKURS]