Strona główna Sport Piłka nożna Ligi halowe – wyniki i tabele

Ligi halowe – wyniki i tabele

0

Emocje związane z rozgrywkami lig halowych powoli dobiegają końca. W ostatni weekend rozegrano kolejne serie spotkań.  

 halówka

 

Świdnica – 17. kolejka

Ekobud Gaz Strzegom – Mechanik 2:6

Cukrownik – ŚFUP 1:3

FC Żubry – Power Team 5:2

Jako Team – Darbor 1:2

S.T.E.P. – Fenix 12:1

Max Orbita – Zgoda 3:0 (wo)

Tabela:

1.

Max Orbita

17

41

57:25

2.

S.T.E.P.

17

37

84:35

3.

Darbor

17

35

74:33

4.

Power Team

17

34

53:45

5.

FC Żubry

17

29

60:32

6.

Ekobud

17

24

72:56

7.

Mechanik

17

23

47:43

8.

Jako Team

17

22

59:46

9.

ŚFUP

17

22

39:33

10.

Cukrownik

17

21

63:48

11.

Fenix

17

4

32:127

12.

Zgoda

17

0

14:118

Żarów – 13. kolejka

 

Liga Europejska

Blue Sensation – AKS Żarów 0-10

Ulmech – Kac Wawa 2-1

U18 Żarów – Kozioł Team 4-0

Electrolux Żartów – AMS Jagodnik 4-7

Tabela:

1.

AKS Żarow

6

18

41:18

2.

Kac Wawa

6

16

20:8

3.

Ulmech

6

15

20:20

4.

AMS Jagodnik

6

14

30:22

5.

U 18 Żarów

6

9

24:33

6.

Kozioł Team

6

8

7:14

7.

Electrolux Żarów

6

8

11:25

8.

Blue Sensation

6

7

13:26

Liga Mistrzów

Cannabis – KKZ Zaskoczeni Żarów 1-8

Olewers Gold Team – Czarny Lotos 5-4

Wektor Świdnica – Drink Team Świdnica 2-0

Nocny Team – GTW 3-2

Tabela:

1.

Zaskoczeni Żarów

6

29

50:7

2.

Czarny Lotos

6

24

29:8

3.

Wektor Świdnica

6

21

23:12

4.

Cannabis

6

20

19:15

5.

Olewers Gold Team

6

14

22:27

6.

Drink Team Świdnica

6

10

4:15

7.

Nocny Team

6

9

7:32

8.

GTW

6

6

7:45

Witoszów Dolny – 10. kolejka

Harnasie Witków – Mercedes Team Świdnica 1:4

Gamaflora Bystrzyca Górna – PUO Wiśniowa 8:1

Orzeł Witoszów Dolny – Husaria Witoszów Górny 5:4

BMJ Świdnica – LKS Gola Świdnicka 1:10

Petarda Witoszów – Sibir Reformatika Mokrzeszów 2:2

Tabela grupa A – miejsca I – IV

1.

Harnasie

10

27

69:31

2.

Gamaflora

10

27

89:22

3.

PUO

10

18

26:36

4.

Mercedes

10

21

63:24

Tabela grupy B – miejsca V – VIII

5.

LKS Gola

10

18

80:31

6.

Petarda

10

16

49:43

7.

Sibir

10

7

34:41

8.

BMJ 

10

6

26:69

Tabela miejsca IX – X

9.

Orzeł

10

9

29:62

10.

Husaria

10

0

20:131

Jaworzyna Śląska

Znajomi Fryzjera – Fair Play 5:0 (wo)

FC Spawacze – Fair Play 2 20:3

Ebueee Ehe – Darbor/XXL Bolesławice 9:13

Sport Team – Venus Nowice 6:8

Tabela:

1.

Fair Play

15

38

171:90

2.

Darbor

14

33

143:101

3.

Venus

14

31

171:95

4.

Ebueee

14

24

126:96

5.

Sport Team

14

20

125:107

6.

Znajomi Fryzjera

14

19

132:108

7.

FC Spawacze

15

18

127:161

8.

Red Buls

14

6

85:185

9.

Fair Play 2

14

0

95:232