Strona główna Kultura Imprezownik. Co na weekend?

Imprezownik. Co na weekend?

2

Liczba wydarzeń rozrywkowych i kulturalnych jeszcze nie przytłacza, można jednak znaleźć propozycje na wieczór  poza domem. W ten weekend do wyboru wystawa, koncert albo filmowy maraton.

Maciej Malenczuk

***

„Etre en fleurs”

Wernisaż wystawy Joanny Dorosińskiej

Galeria 44

Świdnica, Rynek

21.02.2014 r.

godzina 18.00

Retrospektywna wystawa  Joanny Domosińskiej, obejmująca różnorodne prace artystki z ostatnich lat. Obok grafiki, prac malarskich, fotografii eksperymentalnej, na wystawie będzie można zobaczyć oryginalną, niekonwencjonalną biżuterię.

***

Koncert Macieja Maleńczuka

 22 lutego 2014

Godzina 18:00

 Sala teatralna ŚOK

Rynek 43

Bilety 80 zł

Sprzedaż

 Informacja Turystyczna,Rynek / ul. Wewnętrzna 2

Mówią, że jest kontrowersyjny i zawsze czymś zaskakuje, ale dzięki temperamentowi potrafi wyciągnąć z piosenki wydaje się więcej niż można. Maciek Maleńczuk & Psychodancing wystąpią w Świdnicy.  Maciej Maleńczuk & Psychodancing to podróż przez muzyczne zainteresowania artysty o bogatym dorobku, postaci z czołówki polskiej sceny muzycznej. Usłyszymy m.in. ciekawe aranżacje piosenek, które inspirują Maleńczuka do pisania. Artysta swobodnie porusza się w wielu stylach muzycznych, dzięki czemu Wasze apetyty muzyczne zostaną na pewno zaspokojone.

***

Maraton Filmów Wojciecha Smarzowskiego

Kino Cinema 3D w Świdnicy

22 lutego

godzina 22.oo

bilety 20 zł

W roli reżysera debiutował mroczną „Małżowiną”, ale widzom kojarzy się przede wszystkim z „Domem złym”, „Drogówką”, „Pod Mocnym Aniołem” i poruszającą „Różą”. Filmy Wojciecha Smarzowskiego, okrzykniętego najlepszym rzemieślnikiem polskiego kina ostatnich lat, będzie można obejrzeć podczas nocnego maratonu w świdnickim Cinema 3D. W świdnickim Cinema 3D będzie można obejrzeć trzy filmy Smarzowskiego: „Pod Mocnym Aniołem”, „Drogówkę” i „Różę”.

Poprzedni artykułKolejny „Magazyn Swidnica24.pl” już jest!
Następny artykułNominowany do nagrody „Warto”