Strona główna Sport Piłka nożna Forma Karoliny nie powala

Forma Karoliny nie powala

1

Po wysokiej porażce 0:11 z Polonią Świdnica, piłkarze Karoliny Jaworzyna Śląska rozegrali w ubiegły weekend kolejne dwie gry kontrolne. Nasza drużyna grająca w klasie okręgowej przegrała z rywalem z IV ligi i zaledwie zremisowała z przedstawicielem klasy A.

 karolina

FOTO: Karolina Jaworzyna Śląska

W sobotę, 15 lutego na sztucznym boisku w Świdnicy rywalem podopiecznych Tomasza Mojsy była Kuźnia Jawor, która początkowo miała się zmierzyć z bardziej wymagającym oponentem – Bystrzycą Kąty Wrocławskie. Wyżej notowani zawodnicy Kuźni zwyciężyli 4:2, a honorowe trafienia dla pokonanych zaliczyli Ignatowicz i Ptak.

Skład Karoliny: Burdzy, Krawczyk, Krzeczowski, Szuba, Myśliński, Tymcik, Mojsa, Ptak, Krzykalski, zawodnik testowany, Ignatowicz oraz Leletko, Wojcieszek, Wirchniański, Pieniążek, Rutkowski, zawodnik testowany

Dzień później Karolina zmierzyła się w Nowicach z miejscowym LKS-em Venus. W tym meczu padł remis 2:2, a dla jaworzynian strzelali Tymcik i Kurzeja.

Skład Karoliny: Leletko, Krawczyk, Mojsa, Kurzeja, Myśliński, Wirchniański, Furmankiewicz, Tymcik, Kusio, Krzykalski, zawodnik testowany oraz Burdzy, Zielonka

Kolejny test-mecz zespół Karoliny rozegra w najbliższą środę, 19 lutego z czwartoligowym AKS-em Strzegom na sztucznej nawierzchni świdnickiego OSiR-u. Początek meczu o godzinie 18:00.

Poprzedni artykułDerby z Miedzią cztery dni później
Następny artykułSkonsultuj rozkład jazdy pociągów