Strona główna Sport Piłka nożna Ferie na sportowo, połączy ich football

Ferie na sportowo, połączy ich football

0

Fundacja Wspierania Sportu „Łączy nas Football” zadba to, aby okres ferii zimowych spędzić w sposób jak najbardziej aktywny. Już w najbliższy czwartek i piątek, 20 i 21 lutego rozegrane zostaną w Gimnazjum nr 3 w Świdnicy halowe turnieje piłki nożnej dla uczniów ze świdnickich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

 Fundacja

W czwartek do rywalizacji przystąpią młodsi zawodnicy reprezentujący: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum nr 4, dzień później na parkiecie zameldują się starsi piłkarze broniący barw I Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół Mechanicznych oraz Zespołu Szkół Budowlano-Elektrycznych.

Impreza, która organizowana jest przez Fundację Wspierania Sportu „Łączy nas Football”, Klub Piłkarski Polonia/Stal Świdnica, a także Gimnazjum nr 3 w Świdnicy ma na celu zapewnienie rozrywki świdnickiej młodzieży spędzającej ferie zimowe w mieście. – Pragniemy, aby młodzi świdniczanie spędzili ten czas aktywnie rywalizując ze sobą w duchu fair play. Wygrywaj bez pychy, przegrywaj bez nienawiści. Zapraszamy oczywiście również wszystkich do kibicowania – zachęca do odwiedzenia Gimnazjum nr 3 Wiesław Żurek, prezes Fundacji „Łączy nas Football”.

Zbiórka drużyn zarówno w czwartek, jak i w piątek o 9.30, pół godziny później w hali Gimnazjum nr 3 w Świdnicy przy ulicy Saperów rozpoczną się pierwsze pojedynki. – Udział w turnieju jest bezpłatny, przewidziane są puchary i nagrody, które ufundowali prywatni sponsorzy, za co im gorąco dziękujemy – dodaje Wiesław Żurek.  

Szczegółowy rozkład jazdy czwartkowego i piątkowego turnieju na stronie organizatora: http://laczynasfootball.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=122:ferie-na-sportowo-polaczy-ich-football&catid=24&Itemid=301