Juniorki MKS-u Świdnica zostały wicemistrzyniami Dolnego Śląska. Po ligowej rywalizacji złożonej z dziesięciu spotkań lepsze od świdniczanek okazały się tylko siatkarki Gwardii Wrocław. Trzecią lokatę zajęły zawodniczki Tygrysów Strzelin.
W ostatniej kolejce podopieczne Marka Olczyka pewnie pokonały MOS Wrocław 3:0. Czwarte miejsce w województwie przypadło Olimpii Jawor, piąte MOS-owi Wrocław, a tabelę zamknął KS Milicz. Teraz nasze siatkarki czeka rywalizacja w ćwierćfinale mistrzostw kraju, które odbędą się w dniach 28 lutego-2 marca w Policach lub Goleniowie.
MKS: Olczyk , Krusiewicz, Woszczyńska, Wajdzik, Druciak, Godyla, Bernaciak, M. Gezella, N. Gezella



![Funkcjonariusze służby więziennej rywalizowali o puchar dyrektora [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/zawody-basen-Zarow-1-238x178.jpg)





![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)