Strona główna Kultura Wernisaż i koncert w Klubie Bolko

Wernisaż i koncert w Klubie Bolko

0

Już dzisiaj, 10 stycznia w “małej sali” Klubu Bolko zagrają zespoły związane ze Świdnickim Ośrodkiem Kultury. Rozpoczną The Floorators (rock’n’roll), po nich wystąpi Lunapark (funk-jazz), Tantua (etno-folk) i na zakończenie Orchard (metal). Dochód ze sprzedaży biletów zasili Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

plakat-kdm

Piątkowy wieczór w Klubie Bolko wystartuje o godzinie 18:30 wernisażem “Zwierciadła muzyczne II”, na którym zaprezentowane zostaną inspirowane muzyką prace Joanny Girej i Moniki Wiszniowskiej. Wstęp na wernisaż jest bezpłatny natomiast bilety na koncert będą kosztować 5 zł. Przybliżone godziny rozpoczęcia poszczególnych występów (godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie):

19:00 The Floorators
19:40 Lunapark
20:30 Tantua
21:30 Orchard

foto-mała-sala-bolko_tn

Wszystkie wymienione wyżej zespoły od wielu lat  mają swoje próby w pomieszczeniach Świdnickiego Ośrodka Kultury. Okazją do wspólnego występu jest zakończenie modernizacji tzw. “małej sali” w Klubie Bolko. W ramach projektu dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego firma Ragtime zamontowała m.in. pułapki basowe oraz dostarczyła i zainstalowała nowe oświetlenie, nagłośnienie, mikser cyfrowy, podesty sceniczne.