Strona główna Sport Inne Trwa głosowanie. Paweł Fajdek wysoko!

Trwa głosowanie. Paweł Fajdek wysoko!

0

Trwa głosowanie 79. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca 2013 roku. Do końca zostało jeszcze niewiele ponad sześć dni, a jak na razie w głosowaniu internetowym mistrz świata w rzucie młotem Paweł Fajdek (wychowanek Zielonego Dębu Żarów) zajmuje świetną trzecią pozycję ustępując miejsca jedynie Justynie Kowalczyk i Kamilowi Stochowi.

 PawełFajdek

Za plecami naszego zawodnika, który przypomnijmy w ubiegłym roku wywalczył tytuł mistrza świata w Moskwie, a także sięgnął po złote medale w Challenge’u IAAF i Uniwersjadzie znajdują się obecnie: Jerzy Janowicz (tenis), Robert Lewandowski (piłka nożna), Robert Kubica (rajdy samochodowe), Agnieszka Radwańska (tenis), Bartłomiej Bonk (podnoszenie ciężarów), Anita Włodarczyk (rzut młotem) oraz Maja Włoszczowska (kolarstwo górskie). Poza najlepszą dziesiątką znajdują się w tym momencie: Zbigniew Bródka (łyżwiarstwo szybkie), Konrad Czerniak (pływanie), Jarosław Hampel (żużel), Monika Hojnisz (biathlon), Sebastian Kawa (szybownictwo), Radosław Kawęcki (pływanie), Paweł Korzeniowski (pływanie), Michał Kwiatkowski (kolarstwo), Rafał Majka (kolarstwo), Beata Mikołajczyk i Karolina Naja (kajakarstwo), Piotr Małachowski (rzut dyskiem), Krystyna Pałka (biathlon), Marta Walczykiewicz (kajakarstwo), Krzysztof „Diablo” Włodarczyk (boks), Luiza Złotkowska, Natalia Czerwonka i Katarzyna Bachleda-Curuś (łyżwiarstwo szybkie)

Szczegóły dotyczące 79. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca 2013 roku, jak i całego głosowania na stronie http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/

Pomóżmy Pawłowi w uzyskaniu jak najwyższej lokaty. Gala Mistrzów Sportu podczas której odbędzie się glosowanie SMS-owe na czołowych dziesięciu sportowców odbędzie się w sobotę, 11 stycznia.

Tak głosowali dziennikarze

“FAKT”
1. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
2. Krzysztof Włodarczyk (boks)
3. Robert Lewandowski (piłka nożna)
4. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
5. Maja Włoszczowska (kolarstwo górskie)
6. Agnieszka Radwańska (tenis)
7. Jerzy Janowicz (tenis)
8. Bartłomiej Bonk (podnoszenie ciężarów)
9. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
10. Rafał Majka (kolarstwo)

 “SPORT”
1. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
2. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
3. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
4. Piotr Małachowski (lekkoatletyka)
5. Anita Włodarczyk (lekkoatletyka)
6. Krzysztof Włodarczyk (boks)
7. Maja Włoszczowska (kolarstwo górskie)
8. Jarosław Hampel (żużel)
9. Krystyna Pałka (biathlon)
10. Bartłomiej Bonk (podnoszenie ciężarów)

“NEWSWEEK”
1. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
2. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
3. Agnieszka Radwańska (tenis)
4. Robert Lewandowski (piłka nożna)
5. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
6. Jerzy Janowicz (tenis)
7. Anita Włodarczyk (lekkoatletyka)
8. Jarosław Hampel (żużel)
9. Radosław Kawęcki (pływanie)
10. Maja Włoszczowska (kolarstwo górskie)

ONET.PL
1. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
2. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
3. Robert Lewandowski (piłka nożna)
4. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
5. Krzysztof Włodarczyk (boks)
6. Agnieszka Radwańska (tenis)
7. Robert Kubica (rajdy samochodowe)
8. Radosław Kawęcki (pływanie)
9. Maja Włoszczowska (kolarstwo górskie)
10. Jarosław Hampel (żużel)

POLSKA AGENCJA PRASOWA
1. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
2. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
3. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
4. Agnieszka Radwańska (tenis)
5. Jerzy Janowicz (tenis)
6. Robert Lewandowski (piłka nożna)
7. Krystyna Pałka (biathlon)
8. Piotr Małachowski (lekkoatletyka)
9. Radosław Kawęcki (pływanie)
10. Zbigniew Bródka (łyżwiarstwo szybkie)

RADIO ZET
1. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
2. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
3. Anita Włodarczyk (lekkoatletyka)
4. Piotr Małachowski (lekkoatletyka)
5. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
6. Robert Lewandowski (piłka nożna)
7. Agnieszka Radwańska (tenis)
8. Jarosław Hampel (żużel)
9. Robert Kubica (rajdy samochodowe)
10. Sebastian Kawa (szybownictwo)

RMF FM
1. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
2. Robert Lewandowski (piłka nożna)
3. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
4. Jerzy Janowicz (tenis)
5. Michał Kwiatkowski (kolarstwo)
6. Bartłomiej Bonk (podnoszenie ciężarów)
7. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
8. Robert Kubica (rajdy samochodowe)
9. Anita Włodarczyk (lekkoatletyka)
10. Krystyna Pałka (biathlon)

POLSKIE RADIO PROGRAM 1
1. Kamil Stoch (skoki narciarskie)

2. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)

3. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)

4. Piotr Małachowski (lekkoatletyka)

5. Agnieszka Radwańska (tenis)

6. Zbigniew Bródka (łyżwiarstwo szybkie)

7. Jerzy Janowicz (tenis)

8. Krystyna Pałka (biathlon)

9. Robert Lewandowski (piłka nożna)

10. Anita Włodarczyk (lekkoatletyka)

POLSKIE RADIO PROGRAM 3
1. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
2. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
3. Robert Kubica (rajdy samochodowe)
4. Anita Włodarczyk (lekkoatletyka)
5. Jerzy Janowicz (tenis)
6. Piotr Małachowski (lekkoatletyka)
7. Robert Lewandowski (piłka nożna)
8. Krzysztof Włodarczyk (boks)
9. Agnieszka Radwańska (tenis)
10. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)

EUROSPORT
1. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
2. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
3. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
4. Agnieszka Radwańska (tenis)
5. Robert Lewandowski (piłka nożna)
6. Anita Włodarczyk (lekkoatletyka)
7. Jarosław Hampel (żużel)
8. Zbigniew Bródka (łyżwiarstwo szybkie)
9. Jerzy Janowicz (tenis)
10. Robert Kubica (rajdy samochodowe)

POLSAT SPORT
1. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
2. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
3. Zbigniew Bródka (łyżwiarstwo szybkie)
4. Jerzy Janowicz (tenis)
5. Agnieszka Radwańska (tenis)
6. Krzysztof Włodarczyk (boks)
7. Jarosław Hampel (żużel)
8. Mamed Chalidow (mieszane sztuki walki)
9. Iwona Kudłacz (piłka ręczna)
10. Robert Lewandowski (piłka nożna)

NC+
1. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
2. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
3. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
4. Radosław Kawęcki (pływanie)
5. Anita Włodarczyk (lekkoatletyka)
6. Piotr Małachowski (lekkoatletyka)
7. Robert Lewandowski (piłka nożna)
8. Krystyna Pałka (biathlon)
9. Jerzy Janowicz (tenis)
10. Jarosław Hampel (żużel)

ORANGE SPORT
1. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
2. Robert Lewandowski (piłka nożna)
3. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
4. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
5. Jerzy Janowicz (tenis)
6. Luiza Złotkowska/Natalia Czerwonka/Katarzyna Bachleda-Curuś (łyżwiarstwo szybkie)
7. Bartłomiej Bonk (podnoszenie ciężarów)
8. Michał Kwiatkowski (kolarstwo)
9. Agnieszka Radwańska (tenis)
10. Krystyna Pałka (biathlon)

SPORT.TVP.PL
1. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
2. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
3. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
4. Robert Lewandowski (piłka nożna)
5. Anita Włodarczyk (lekkoatletyka)
6. Piotr Małachowski (lekkoatletyka)
7. Jarosław Hampel (żużel)
8. Bartłomiej Bonk (podnoszenie ciężarów)
9. Radosław Kawęcki (pływanie)
10. Agnieszka Radwańska (tenis)

TVP.INFO.PL
1. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
2. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
3. Robert Lewandowski (piłka nożna)
4. Bartłomiej Bonk (podnoszenie ciężarów)
5. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
6. Jerzy Janowicz (tenis)
7. Sebastian Kawa (szybownictwo)
8. Robert Kubica (rajdy samochodowe)
9. Agnieszka Radwańska (tenis)
10. Anita Włodarczyk (lekkoatletyka)

“SUPER EXPRESS”
1. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
2. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
3. Robert Lewandowski (piłka nożna)
4. Agnieszka Radwańska (tenis)
5. Jerzy Janowicz (tenis)
6. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
7. Krzysztof Włodarczyk (boks)
8. Maja Włoszczowska (kolarstwo górskie)
9. Piotr Małachowski (lekkoatletyka
10. Robert Kubica (rajdy samochodowe)

“GAZETA WYBORCZA”
1. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
2. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
3. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
4. Agnieszka Radwańska (tenis)
5. Robert Lewandowski (piłka nożna)
6. Jerzy Janowicz (tenis)
7. Radosław Kawęcki (pływanie)
8. Rafał Majka (kolarstwo)
9. Michał Kwiatkowski (kolarstwo)
10. Robert Kubica (rajdy samochodowe)

“RZECZPOSPOLITA”
1. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
2. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
3. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
4. Robert Lewandowski (piłka nożna)
5. Jerzy Janowicz (tenis)
6. Sebastian Kawa (szybownictwo)
7. Jarosław Hampel (żużel)
8. Agnieszka Radwańska (tenis)
9. Piotr Małachowski (lekkoatletyka)
10. Anita Włodarczyk (lekkoatletyka)

“POLSKA THE TIMES”
1. Radosław Kawęcki (pływanie)
2. Agnieszka Radwańska (tenis)
3. Jerzy Janowicz (tenis)
4. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
5. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
6. Rafał Majka (kolarstwo)
7. Michał Kwiatkowski (kolarstwo)
8. Robert Lewandowski (piłka nożna)
9. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
10. Anita Włodarczyk (lekkoatletyka)

“GAZETA POMORSKA”
1. Kamil Stoch (skoki narciarskie)
2. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
3. Michał Kwiatkowski (kolarstwo)
4. Beata Mikołajczyk, Karolina Naja (kajakarstwo)
5. Jarosław Hampel (żużel)
6. Robert Kubica (rajdy samochodowe)
7. Anita Włodarczyk (lekkoatletyka)
8. Bartłomiej Bonk (podnoszenie ciężarów)
9. Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
10. Robert Lewandowski (piłka nożna)