Sto cztery fotografie nadesłano na konkurs fotograficzny Świdnica i Świdniczanie 2013. Na portalu społecznościowym ruszyło głosowanie. Internauci wybiorą ich zdaniem najlepsze zdjęcie. Laureatów konkursu Świdnica i Świdniczanie 2013 poznamy 13 lutego. Wtedy też na świdnickim Rynku w „galerii pod chmurką” stanie wystawa pokonkursowa.
Już po raz piąty Świdnicki Ośrodek Kultury i Swidnica24.pl ma przyjemność organizować konkurs fotograficzny Świdnica i Świdniczanie. Każdy fotografujący mógł do końca grudnia 2013 roku nadsyłać swoje prace. Pula nagród wynosi 2,5 tysiąca złotych.
W ubiegłym roku na konkurs wpłynęło 135 fotografii. II miejsce i nagroda w wysokości 1000 złotych przypadła w udziale Andrzejowi Lisiewiczowi. Jury ponadto przyznało dwa wyróżnienia w wysokości 500 złotych, pierwsze – za całość prac otrzymał Łukasz Tomasz Jóźwiak, drugie – za zdjęcie z Rajdu Świdnickiego dla Łukasza Leśniewskiego. Pierwszego miejsca nie przyznano. Natomiast nagroda internautów trafiła w ręce Magdaleny Łapawy.
Oddaj głos na najlepszą fotografię nadesłaną na konkurs Świdnica i Świdniczanie 2013.

![Spektakle pod gwiazdami. Zbliża się 28. edycja Festiwalu Teatru Otwartego [PROGRAM]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2021/07/Festiwal-Teatru-Otwartego-dzien-III-2021.07.11-11-238x178.jpg)



![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)


