Strona główna Kultura Świdnica i Świdniczanie 2013: Głosuj na zdjęcia

Świdnica i Świdniczanie 2013: Głosuj na zdjęcia

8

Sto cztery fotografie nadesłano na konkurs fotograficzny Świdnica i Świdniczanie 2013. Na portalu społecznościowym  ruszyło głosowanie. Internauci wybiorą ich zdaniem najlepsze zdjęcie. Laureatów konkursu Świdnica i Świdniczanie 2013 poznamy  13 lutego. Wtedy też na świdnickim Rynku w „galerii pod chmurką” stanie wystawa pokonkursowa.

SwidnicaiSwidniczanie2013

Już po raz piąty  Świdnicki Ośrodek Kultury i Swidnica24.pl ma przyjemność organizować konkurs fotograficzny Świdnica i Świdniczanie. Każdy fotografujący mógł do końca grudnia 2013 roku nadsyłać swoje prace. Pula nagród wynosi 2,5 tysiąca złotych.

W ubiegłym roku na  konkurs wpłynęło 135 fotografii. II miejsce i nagroda w wysokości 1000 złotych przypadła w udziale Andrzejowi Lisiewiczowi. Jury ponadto przyznało dwa wyróżnienia w wysokości 500 złotych, pierwsze – za całość prac otrzymał Łukasz Tomasz Jóźwiak, drugie – za zdjęcie z Rajdu Świdnickiego dla Łukasza Leśniewskiego. Pierwszego miejsca nie przyznano. Natomiast nagroda internautów trafiła w ręce Magdaleny Łapawy.

Oddaj głos na najlepszą fotografię nadesłaną na konkurs Świdnica i Świdniczanie 2013.

Poprzedni artykułZabójstwo w Lutomi
Następny artykułZygmunt Worsa tworzy Wspólny Powiat