Świdnicki Ośrodek Kultury oraz Społeczna Szkoła Muzyczna II stopnia serdecznie zapraszają na koncert pt. „Pożegnanie z kolędą” w wykonaniu Chóru Miejskiego i Młodzieżowej Orkiestry Kameralnej SSM pod dyrekcją Kacpra Biruli.
Zdjęcie ilustracyjne
Koncert 30 stycznia 2014r. o godz.18.30, sala kameralna – Klub Bolko. W programie najpiękniejsze polskie kolędy i poezja.


![Zaczęli od Bacha i pieśni z Narnii. Koncert włoskiego wirtuoza otworzył XI Festiwal Schlaga [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Lorenzo-Zaggia-koncert-XI-Festiwal-Schlaga-2026.06.19-14-238x178.jpg)
![Po raz dziewiętnasty wybrali najlepszą książkę. Za nami Ogólnopolska Biesiada Literacka [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/XIX-Ogolnopolska-Biesiada-Literacka-2026.06.19-43-238x178.jpg)
![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)



