Strona główna Sport Siatkówka Marzenia o pierwszej czwórce prysły

Marzenia o pierwszej czwórce prysły

0

Siatkarki MKS-u Świdnica przez ostatnich kilka miesięcy znajdowały się w okolicach szóstego miejsca w tabeli, ale pierwsza czwórka dająca prawo do walki o I ligę była wciąż realna. Po sobotnim meczu z MCKiS-em Jaworzno marzenia o czwórce trzeba będzie odłożyć raczej już na przyszły sezon. Świdniczanki przegrały na wyjeździe po bardzo słabym meczu 0:3.

2liga_053(fot.A.Krawczyk)

Mieliśmy dziś wyjątkowo słabe przyjęcie w całym zespole i to ten element spowodował tak dotkliwą porażkę. W pierwszym secie zagraliśmy tragicznie. Takie partie nie powinny zdarzać się nawet na poziomie II ligi. W ostatnim secie mieliśmy szansę na wygraną, ale nie udało się. Żeby walczyć o awans do pierwszej ligi, koniecznie musimy się wzmocnić – podsumował trener MKS-u Marek Olczyk.

MCKiS Jaworzno – MKS Świdnica 3:0 (25:12, 25:15, 25:22)

MKS: Małodobra, Bernaciak, Olczyk, Skalska, Woźniak, Szczurek, Gancarz, N. Gezella, M. Gezella, Druciak