Strona główna Sport Inne Łączy ich sport i Świdnica

Łączy ich sport i Świdnica

4

Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Sportowym im. gen. Mariusza Zaruskiego w Świdnicy wspólnie z Urzędem Miasta Świdnica ŚKPR-em Świdnica, MKS-em Świdnica, UKS-em Dekoria Świdnica, Klubem Sportowym Stal Świdnica oraz Fundacją Wspierania Sportu „Łączy nas Footboll” zapraszają na I Międzypokoleniowe Forum Lokalnych Sportowców. Szykuje się zatem prawdziwe święto dla wszystkich fanów sportu.

Dorota Świeniewicz (2)

Ile trzeba poświęcić dla sportu? Sport jako sposób na życie? Jak smakuje sukces? Na te i inne pytania poznamy z pewnością odpowiedź już 31 stycznia, kiedy to w Gimnazjum nr 3 w Świdnicy odbędzie się I Międzypokoleniowe Forum Lokalnych Sportowców. To niezwykłe spotkanie z gwiazdami sportu rozpocznie się w miejscowej sali gimnastycznej o 9.00 i trwać będzie do 14.00. Spotkanie dla rodziców planowane jest na 16.30.

 

A kto pojawi się w Gimnazjum nr 3? Organizatorzy planują m.in. panele dyskusyjne z Łukaszem i Kamilem Halickimi, Danielem Bukowym, Michałem Bębenkiem, Mariuszem Kucem, Bartoszem Huzarskim, Piotrem Betlejem, Waldemarem Glinką, Arkadiuszem Kaczmarkiem, Jerzym Brzostowskim, Piotrem Snopczyńskim, Michałem Bobrowskim, czy też Renatą Mauer-Różańską. To nie wszystko, bowiem dla uczniów Gimnazjum nr 3 przygotowane będą otwarte treningi: siatkówki z Dorotą Świeniewicz, Piotrem Gruszką i Jerzym Matlakiem, piłki ręcznej z Pawłem Piwko, Pawłem Orzłowskim i Jackiem Będzikowskim oraz piłkarski z Januszem Golem, a także Jarosławem Lato.