Strona główna Bez kategorii Kino na szpilkach w karnawałowej odsłonie

Kino na szpilkach w karnawałowej odsłonie

8

Tym razem nie tylko na szpilkach, ale w karnawałowych stylizacjach spotkają się uczestniczki specjalnego wydarzenia w świdnickim Cinema 3D. 31 stycznia o godzinie 17.30 rozpocznie się pierwsze w tym roku Kino na szpilkach.

Kino na szpilkach

Organizatorzy – kino C3D, Galeria Świdnicka i Stowarzyszenie Kobiet w Świdnicy, proponują wspólną zabawę w przebieranki karnawałowe. Mile widziane są wszelkiego typu stylizacje, modowe szaleństwa i zabawne dodatki , które pozwolą stworzyć niecodzienny strój.

Najlepsze kreacje odważnych uczestniczek zaprezentowane zostaną na scenie, a jury wraz z publicznością wyłonią zwyciężczynię, na którą czeka nagroda główna – profesjonalna sesja zdjęciowa w wykonaniu Anny Urbańskiej, właścicielki ATF Studio. O piękną cerę przed sesją zadba Salon Urody Blue Velvet, zwyciężczyni może tez liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie stylizacji i wizażu. Zdjęcia wykonane zostaną w wyjątkowej scenerii. Jest zatem o co walczyć!

– Oprócz nagrody głównej sponsorzy i współorganizatorzy przygotowali liczne konkursy z nagrodami. Ze swojej strony mamy wiele upominków książkowych i muzycznych, niekoniecznie związanych z karnawałem – mówi Beata Moskal-Słaniewska, specjalista ds. marketingu Galerii Świdnickiej.

O poczęstunek zadba tym razem restauracja Delagio i pensjonat Katarzynka. Do tego oczywiście symboliczny i tradycyjny kieliszek szampana, lub soczek. W sali kinowej wystąpi niecodzienny kobiecy zespół kabaretowo–taneczny „Matamorfozy” prezentując wyreżyserowane samodzielnie układy taneczne w zaskakujących przygotowywanych własnoręcznie strojach.

– Nie zabraknie porad, jak dobrze wyglądać nie tylko w karnawale, ale i na co dzień. Zapraszam serdecznie na spotkanie i konsultacje ze stylistką i blogerką Lilianą Chromińską – zachęca Violetta Mazurek, znawczyni stylów i współtwórczyni damskich spotkań w kinie.

 Propozycją na ten wieczór jest film „ Wszystkie kobiety Mateusza” opowiadający o mężczyźnie, który był artystą, hulaką, a przede wszystkim wielbicielem kobiet. Chociaż jego życie dobiegło końca, nie zmienił przyzwyczajeń. Po śmierci kontynuuje miłosne podboje i we śnie odwiedza kobiety ze swojego miasteczka. Znudzeni życiem mężowie nie podejrzewają, że co noc ich wybranki są nawiedzane przez nieproszonego gościa. Dzięki Mateuszowi, kobiety odnajdują chęć do życia. Odkrywają na nowo swoją kobiecość, pewność siebie i niezależność, a od własnych mężów domagają się czułości i seksu. Tymczasem mężczyźni, przerażeni nagłą zmianą, zamiast oglądać kolejne mecze w telewizji, zaczynają się zastanawiać, co to takiego ten punkt G…

 I to nie koniec atrakcji, organizatorzy wykorzystując fakt, iż styczniowa edycja odbędzie się w piątek, w imieniu świdnickich lokali zapraszają na after party. W swoje progi panie zapraszają Biała Dama, Klub Muzyczny Łaźnia, Piwnica Ratuszowa, Pub Highlander, Radiobar, Restauracja Stary Browar. W wymienionych lokalach Panie z biletem z Kina na Szpilkach mogą liczyć na zniżki na drinki, piwo i napoje.

Bilety do nabycia w kasie kina w cenie 18 zł.