Urząd Miejskie przypomina, że w nieprzekraczalnym terminie do 25 dnia każdego miesiąca należy wnosić opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
Wpłaty trzeba uiszczać na dotychczasowy indywidualny numer konta, który został przypisany w 2013 roku, ponieważ nie ulega on zmianie. W załączeniu wzór standardowego druku do wypełnienia na poczcie lub w banku. Osoby, które wyraziły chęć otrzymania blankietów wpłat informujemy, że są one przesyłane w wersji elektronicznej, do osób, które zgłosiły taką chęć e-mailem ([email protected]), a w poniedziałek zostały wysłane w wersji papierowej do osób, które zgłosiły zapotrzebowanie drogą tradycyjną.
Zgłoszenia przyjmowane są również telefonicznie pod numerami 74 8562 – 880 lub końcówka 859, 847.

![264. rocznica bitwy pod Burkatowem. Rekonstruktorzy stoczyli bój [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/rekonstrukcja-bitwy-pod-Burkatowem-2026.06.27-57-238x178.jpg)
![Świdnicki basen letni oblegany. Mieszkańcy ruszyli szukać ochłody [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Swidnica-basen-letni-2026.06.27-12-238x178.jpg)
![Magia nocy świętojańskiej zawitała do Parku Centralnego [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Obrzed-Nocy-Swietojanskiej-w-Parku-Centralnym-2026.06.26-mix-238x178.jpg)






