Strona główna Sport Siatkówka Szybko, gładko i przyjemnie

Szybko, gładko i przyjemnie

0

Kolejne zwycięstwo w rozgrywkach II ligi siatkarek odniosły zawodniczki MKS-u Świdnica. Podopieczne Marka Olczyka pewnie pokonały Gwardię II Wrocław 3:0.

Clipboard03

Spotkanie rozpoczęło się od kilku prostych błędów gwardzistek, w wyniku których nasze zawodniczki objęły prowadzenie 4:0. W miarę upływu czasu gospodynie powiększały prowadzenie. W drugiej połowie seta gra wrocławianek kompletnie się już posypała, a MKS zdobywał punkty seriami. Dzięki temu świdniczanki wygrały pierwszą partię 25:12. Drugi set tylko z początku był wyrównany. Od stanu 5:5 nasze zawodniczki niepodzielnie panowały na parkiecie. Były lepsze w każdym elemencie gry i pewnie wygrały tę odsłonę 25:14. Trzeci set był już znacznie bardziej wyrównany. Oba zespoły na zmianę zdobywały punkty aż do stanu 17:17. W kolejnych akcjach kilka punktów z rzędu zdobyły siatkarki MKS-u i dzięki temu wygrały trzecią partię 25:21, a cały mecz 3:0.

 

MKS Świdnica- Gwardia II Wrocław 3:0 (25:12,25:14,25:21)

 

MKS: Gancarz, Bernaciak, Skalska, Sadowska, Małodobra, Olczyk, Szczurek, M. Gezella, N. Gezella, Krusiewicz, Woźniak