Strona główna Temat dnia Sylwester pod chmurką

Sylwester pod chmurką

9

Świebodzice, Strzegom i Jaworzyna Śląska. Tradycyjnie te właśnie miasta powiatu świdnickiego zapraszają mieszkańców i gości do powitania Nowego Roku podczas zabawy pod gołym niebem. Władze Świdnicy, mimo przymiarek, nie zdecydowały się na organizację  podobnej imprezy.

fajerwerki

Świebodzice

Jak co roku burmistrz Bogdan Kożuchowicz zaprasza na Sylwestra w Rynku. Powitajmy wspólnie Nowy 2014 Rok! Zabawa zaczyna się o godz. 22.30. Będzie muzyka serwowana przez DJ-ów oraz zespół na żywo – w tym roku będzie nas bawić grupa Capone Band.

SYLWESTER-2013_plakat-B2

Punktualnie o północy wystrzelą korki szampana pod ratuszem, a noworoczne życzenia złoży mieszkańcom burmistrz Bogdan Kożuchowicz. Bawimy się do około 1.30. Zabierzcie całe rodziny, dobry humor i ciepłe ubrania – choć jak na razie zimowe temperatury nam nie grożą. Życzymy wszystkim szampańskiej zabawy.

Agnieszka Bielawska, UM w Świebodzicach

Strzegom

We wtorek odbędzie się ostatnia impreza na terenie gminy Strzegom – Sylwester. 31 grudnia z wielkim hukiem pożegnamy 2013 rok i wkroczymy w nowy, 2014. Z tej okazji burmistrz Strzegomia – Zbigniew Suchyta już po raz trzeci zaprasza wszystkich mieszkańców na Sylwestra na strzegomskim Rynku.

sylwester Strzegom

W programie nie zabraknie występu zespołu Karpowicz Family, pokazu sztucznych ogni, Strzegomskiej Loterii Sylwestrowej oraz konkursów z nagrodami. Zabawa zacznie się o godz. 22.00 i potrwa do 02.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Kornelia Wilczak, UM w Strzegomiu

Jaworzyna Śląska

Zapraszamy do wspólnego przywitania nowego, 2014 roku. O północy, 31 grudnia 2013 r., przed Urzędem Miejskim w Jaworzynie Śląskiej oprócz wysłuchania tradycyjnych życzeń noworocznych, składanych mieszkańcom przez władze gminy, będzie można obserwować pokaz sztucznych ogni.