Strona główna Sport Inne Paweł Fajdek walczy o tytuł „Najlepszego Sportowca Roku”

Paweł Fajdek walczy o tytuł „Najlepszego Sportowca Roku”

1

Już po raz 79. czytelnicy Przeglądu Sportowego, internauci odwiedzający stronę www.przegladsportowy.pl i telewidzowie TVP mogą wybierać najlepszych polskich sportowców. Przed rokiem najlepszą z najlepszych okazała się Justyna Kowalczyk. W tym roku w gronie 25 nominowanych sportowców znalazł się mistrz świata w rzucie młotem, wychowanek UKS-u Zielony Dąb Żarów Paweł Fajdek.

 Fajdek

Zachęcam wszystkich do głosowania na tego zawodnika. Paweł zdecydowanie zasłużył sobie na tytuł „Najlepszego Sportowca Polski 2013 roku”. To był przecież jego rok: mistrzostwo świata w Moskwie, wygrana w Challenge’u IAAF i złoto Uniwersjady. Wszystkie najważniejsze wyróżnienia ostatnich miesięcy powędrowały właśnie na jego konto – komentuje Norbert Gałązka z Klubu Sportowego Zjednoczeni Żarów. Warto dodać, że Paweł Fajdek sięgając po złoty medal w Moskwie został najmłodszym w historii mistrzem świata w rzucie młotem.

 

Aby zagłosować na Pawła należy wypełnić załączony do Przeglądu Sportowego kupon i przesyłać go na adres redakcji lub zarejestrować się na stronie internetowej www.plebiscyt.przegladsportowy.pl – wtedy na podany adres mailowy zostanie wysłana wiadomość zawierająca link do strony głosowania. Warto wspomóc Pawła, zwłaszcza że każdy oddany głos bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, takich jak samochód Fiat Panda, Ipad 4 oraz zaproszenia na Galę i Bal Mistrzów Sportu.