Strona główna Temat dnia Mikołajki w Galerii Świdnickiej

Mikołajki w Galerii Świdnickiej

0

Już 7 grudnia, w sobotę, zapraszamy na spotkania z Mikołajem i Śnieżynkami. Już od 9.00 można będzie spotkać gościa z Laponii, który częstować będzie naszych gości słodkościami.

plakat Mikołajki

Od godz. 10.00 do 20.00  Stowarzyszenie Motocyklowe RIDER Świdnica zaprasza dzieci na mini wystawę motocykli. Oczywiście będzie można robić zdjęcia na odlotowych maszynach, także z Mikołajem. Od 12.00 zapraszamy pod scenę na konkursy, zabawy i koncerty. Wspólnie ze sponsorami – firmami Amir, Pro-Kart s.c. Jan Kudyba i Małgorzata Szabat, Forpol Auto Serwis Świdnica, Figury z Tektury, Sezam Wiedzy oraz Wagony Świdnica przygotowaliśmy wiele niespodzianek – upominków i słodkości.

Od 15.30 do 17.00 rozpoczynamy Mikołajki z Przedszkolem Językowym ABRAKADABRA, a w programie zabawy i gry dla najmłodszych w języku angielskim, warsztaty plastyczne i taneczne, opowieść wigilijna, koncert. I oczywiście mnóstwo łakoci.

Jupi Park zaprasza w godzinach 18.00-20.00. Animacje, zabawy ruchowe oraz konkursy z nagrodami o tematyce świątecznej dla wszystkich maluchów.

Zapraszamy serdecznie!

artykuł sponsorowany