Strona główna Wydarzenia Żarów Mikołaj nie zawiódł

Mikołaj nie zawiódł

0

W niedzielne popołudnie, 8 grudnia każdy mógł poczuć się w Żarowie świętym Mikołajem. Jak co roku organizatorzy Miasteczka Świętego Mikołaja  zadbali, by każdy miał na sobie czerwone nakrycie głowy. Frajdą dla wszystkich najmłodszych była nie tylko wizyta świętego, który jak zawsze nie zawiódł i pojawił się w nieoczekiwanym momencie, ale również moc atrakcji przygotowanych przez organizatorów imprezy: Młodzieżową Radę Miejską w Żarowie, Żarowską Wspólnotę Samorządową, Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie, Gminne Centrum Kultury i Sportu oraz Urząd Miejski w Żarowie.

św. Mikołaj Żarów

Już po raz czwarty Mikołaj i jego pomocnicy opanowali żarowski Plac Wolności. Również i tym razem nie zabrakło wsparcia ze strony mikołajowych asystentów. – Klub Sportowy Zjednoczeni Żarów jak co roku wspiera działania Świętego Mikołaja. Jak co roku przygotowujemy dla wszystkich mieszkańców pieczone kiełbaski, które wyjątkowo smakują tylko podczas mikołajkowej imprezy w Żarowie – cieszył się Norbert Gałązka z żarowskiego Klubu Sportowego Zjednoczeni Żarów.

Główną atrakcją Miasteczka Świętego Mikołaja w Żarowie był występ grupy GlinGal Fireshow ze Świdnicy. – W imieniu organizatorów dziękuję wszystkim zaangażowanym w powstanie tegorocznego Miasteczka Świętego Mikołaja. To dzięki wspólnemu wysiłkowi i ciężkiej pracy udało się przygotować najbardziej świąteczną imprezę w naszej gminie. Dotarła do nas także zapowiedź, że w przyszłym roku ponownie odwiedzi nas Święty Mikołaj – dopowiadał Krystian Chęciek, pomysłodawca imprezy i burmistrz Młodzieżowej Rady Miejskiej w Żarowie.

Magdalena Pawlik, UM Żarów

Poprzedni artykułWsparcie ponad podziałami
Następny artykułProjekt pogotowia gotowy