Strona główna Bez kategorii Domowa plantacja konopi indyjskich

Domowa plantacja konopi indyjskich

30

Zadbał o właściwe naświetlenie i temperaturę. Pokój w mieszkaniu 35-latka ze Świdnicy był doskonale przystosowany do uprawy konopi.

konopie

W pomieszczeniach znajdowały się rośliny oraz urządzenia utrzymujące odpowiednią temperaturę i naświetlające. Policjanci z wydziału kryminalnego KPP w Świdnicy zabezpieczyli 63 doniczki z roślinami w różnych fazach wzrostu oraz 125 porcji zielonego suszu.

W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci znaleźli także zbryloną substancję koloru brązowego. Po przebadaniu  na testerach narkotykowych okazało się, że 35-latek posiadał marihuanę i kilka porcji haszyszu. Policjanci łącznie zabezpieczyli około kilograma marihuany.

Zatrzymany już usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz ich uprawy. Wobec niego zastosowane zostało poręcznie majątkowe w wysokości 2 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

info KWP Wrocław

 

Poprzedni artykułEgipskie ciemności w Słotwinie
Następny artykułWyniki z lig halowych