Strona główna Sport Siatkówka Dekoria wraca do gry

Dekoria wraca do gry

0

Po dwóch tygodniach przerwy siatkarze UKS-u Dekoria Świdnica wracają do walki o ligowe punkty. W najbliższą sobotę, 14 grudnia naszą drużynę czeka wyjazd do Międzylesia na mecz z miejscowym MTS-em w ramach 9. kolejki III ligi.

 UKS Dekoria Świdnica

Z wiadomości jakie do nas docierają drużyna MTS-u Międzylesie wzmocniła się w ostatnim czasie dwójką dobrych przyjmujących, dwumetrowym środkowym oraz niezłym rozgrywającym – mówi Marcin Kuc, trener Dekorii. W pierwszym pojedynku obu zespołów rozgrywanym w Świdnicy lepsza okazała się nasza drużyna, która wygrała pewnie w trzech setach. W rewanżu również liczymy na komplet punktów piątej w tabeli Dekorii w starciu z zamykającym ligową stawkę MTS-em. Sobotnie spotkanie w Międzylesiu rozpocznie się o 13.00.

9. kolejka

MTS Międzylesie – UKS Dekoria Świdnica   

ZTS Ząbkowice – UKS Tygrysy Strzelin        

TS Volley Żarów – ULKS Teleżet Opal Ginące Zawody Kudowa Zdrój