Strona główna Kultura Cinema 3D zaprasza do kina

Cinema 3D zaprasza do kina [REPERTUAR]

5

Liryczna „Papusza”, a może familijne filmy „Kraina lodu” lub „Ratujmy Mikołaja”? Sprawdź, co znalazło się w repertuarze świdnickiego kina Cinema 3D  od 13 do 23 grudnia 2013 roku.

kraina lodu

Kadr z filmu „Kraina lodu”

PREMIERY TYGODNIA:

 MUSE – LIVE AT ROME OLYMPIC Pokazy13, 14 i 15 grudnia.

To z pewnością największe wydarzenie muzycznego tego roku! Cinema3D oraz zespół Muse zapraszają wszystkich fanów rockowego grania na wyjątkowy koncert – „Muse – Live at Rome Olympic”!

Zagrany 6 lipca 2013 roku w Rzymie przed ponad sześćdziesięciotysięczną publicznością koncert to nie tylko wspaniała muzyka, ale pokaz pirotechniczny, filmowy i teatralny w jednym. Zespół wykorzystał ogromne cyfrowyme ekranamy i liczną grupę aktorską. Występ filmowała specjalna ekipa, zaś nad publicznością latały specjalne zdalnie sterowane kamery. Podczas koncertu Zespół zaprezentował 20 piosenek, w tym hity z ich najnowszego albumu The 2nd Law i starsze przeboje (Uprising, Supermassive Black Hole, Time Is Running Out, Starlight oraz kultowego Plug-In Baby).

 Pomysł z wykorzystaniem technologii 4K spowodował, że koncert ten stał się pierwszym zarejestrowanym w Ultra High Definition wydarzeniem tego typu w historii. Widzowie w kinie mogą po raz pierwszy doświadczyć pełnego spektrum wizualnego.

 Piątek, 13.12.2013 – godz. 18.00

Sobota, 14.12.2013 – godz. 20.00

Niedziela, 15.12.2013 – godz. 16.00

OLDBOY. ZEMSTA JEST CIERPLIWA.

USA; od 16 lat; akcja/dramat/ Thriller/104 min

21:00

Joe, zostaje porwany i na wiele lat uwięziony w hotelowym pokoju nie wiedząc dlaczego tak się stało. Gdy pewnego dnia niespodziewanie zostaje uwolniony dowiaduje się, że ma tylko cztery dni na dowiedzenie się dlaczego był więziony. Jeżeli nie odkryje tajemnicy, jego córka zginie.

KRAINA LODU

USA; b.o.; animowany/familijny/przygodowy/108 min

wersja 2D 16:00

wersja 3D 9:15 13:30 17:45* 18:00**

* seans nie odbędzie się 13.12.2013

** seans odbędzie się tylko 15.12.2013

Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf.

METRO

Rosja; od 15 lat; Thriller/130 min

12:45 20:15

Moskiewskie metro zostaje zalane przez wodę, która przedarła się przez zniszczony tunel.

HIT:

PAPUSZA

10:00 17:45

Oparta na faktach dramatyczna historia pierwszej romskiej – cygańskiej – poetki, kobiety świadomej swojego autorskiego głosu. Pierwszej, która zapisała swoje wiersze oraz pierwszej tłumaczonej na polski i wydanej w oficjalnym obiegu.

LAST VEGAS

USA; od 15 lat; komedia/110 min

15:30

Historia czwórki 60-letnich przyjaciół, którzy wybierają się do Las Vegas na wieczór kawalerski jednego z nich, Billy’ego. Dochodzi do konfliktu kiedy zarówno Billy, jak i wdowiec Paddy zaczynają się starać o względy tej samej kobiety – piosenkarki z klubu.

WYŚCIG

USA; od 12 lat; biograficzny/akcja/dramat/130 min

20:30

Przystojny playboy James Hunt i błyskotliwy Niki Lauda to dwaj najwięksi rywale. W życiu osobistym i na torze spychają się poza granice wytrzymałości fizycznej i psychicznej. Silniejsza od strachu jest tylko żądza wygranej.

RATUJMY MIKOŁAJA

USA; b.o.; komedia/animowany/familijny/90 min

wersja 2D 18:15

wersja 3D 9:30 11:30 15:45***

*** seans nie odbędzie się 15.12.2013

Elf Bernard marzy, aby trafić do elitarnej grupy naukowców pracujących w tajnym laboratorium Świętego Mikołaja. Jednak, za sprawą niefortunnego wynalazku, poczciwy pechowiec niechcący ujawnia lokalizację laboratorium chciwemu miliarderowi. Złoczyńca pragnie ukraść sekrety Mikołaja i wejść w posiadanie magicznej Kuli Czasu, która umożliwia wręczenie prezentów dzieciom na całym świecie w zaledwie jedną noc. Jedynym sposobem na powstrzymanie zła, naprawienie szkód, uratowanie Mikołaja i świąt Bożego Narodzenia jest ratunkowa misja w czasie, która wywołuje całą masę zabawnych komplikacji. W pełnej przygód podróży Bernardowi towarzyszy wesoły renifer z latającego zastępu Świętego Mikołaja.

IGRZYSKA ŚMIERCI: W PIERŚCIENIU OGNIA

USA; od 12 lat; akcja/sci-fi/160 min

10:00 15:00 18:00 20:00**** 20:15*****

**** seans nie odbędzie się 14.12.2013

***** seans odbędzie się tylko 15.12.2013

Kontynuacja wydarzeń z pierwszej części fenomenalnych „Igrzysk śmierci”, które zawładnęły wyobraźnią publiczności na całym świecie. Do zjawiskowej obsady (młode gwiazdy Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson i Liam Hemsworth) dołącza zdobywca Oscara Philip Seymour Hoffman. Katniss i Peeta odbywają obowiązkowe Tournee Zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn. W tle trwają przygotowania do rocznicowych, 75. Głodowych Igrzysk, które przyniosą zaskakujący obrót spraw… Bo Kapitol jest zły. I Kapitol pragnie zemsty! Wkrótce okaże się, że zwycięska para stanie przed kolejnym wyzwaniem. „W pierścieniu ognia” to druga część bestsellerowej trylogii autorstwa Suzanne Collins, która stała się jednym z największych wydawniczych fenomenów ostatnich lat.

THOR: MROCZNY ŚWIAT 3D

USA; od 15lat; biografia/dramat/134 min

wersja dubbing 11:30

„Thor: Mroczny świat” to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemi i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów „Thor” i „Avengers”, Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, super bohater musi udać się na niebezpieczną wyprawę, podczas której ponownie zjednoczy siły z Jane Foster i poświęci wszystko, by ratować nas wszystkich.

RYSIEK LWIE SERCE

Hiszpania; b.o.; animowany/familijny/przygodowy/90 min

wersja 3D 13:45

wersja 2D 13:00

Przezabawna i pełna szalonych przygód opowieść o dzielnym chłopcu, który chciał być rycerzem, a także o krokodylu, który nie bardzo chciał być smokiem. Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca – doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy mają u boku zawadiackie gadziny jak krokodyl Gustaw z kompleksem smoka.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze

REZERWACJA TELEFONICZNA

+48 74 639 90 56

 KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl