Strona główna Sport Piłka nożna Wyniki z powiatowych lig halowych

Wyniki z powiatowych lig halowych

0

Piłkarskie rozgrywki na zielonej murawie dobiegły końca, powoli rozkręcają się za to ligi halowe. Poniżej przedstawiamy wyniki rozgrywek odbywających się w Świdnicy, Żarowie i Jaworzynie Śląskiej.

 halówka

 

Świdnicka Liga Halowa

 

2. kolejka

 

FC Żubry – Zgoda 12:3

Bramki: Marcin Cegielski 4, Arkadiusz Felich 3, Mirosław Marszałek 2, Rafał Tragarz 2, Krzysztof Solarz 1 oraz Andrzej Latarowski 2, Piotr Wróblewski 1

Mechanik – Power Team 3:1
Bramki:
Przemysław Osienienko 2, Tomasz Kusaj 1 oraz Michał Krzeczowski 1

Ekobud Gaz Strzegom – Darbor 2:3
Bramki:
Tomasz Pietrzykowski 2 oraz Grzegorz Borowy 1, Mariusz Miętkiewicz 1, Wojciech Furmankiewicz 1

Williams Haywords – Jako Team 5:8
Bramki:
Andrzej Konefał 3, Wojciech Szewczyk 2 oraz Łukasz Szuba 3, Maciej Madziała 2, Michał Morawski 2, Maciej Morawski 1

Cukrownik – Max Orbita 4:1
Bramki:
Mariusz Kutela 2, Tomasz Szmeiter 1, Mateusz Matuła 1 oraz Jacek Stachyra 1

ŚFUP – Fenix 5:0
Bramki:
Mateusz Salamon 2, Patryk Salamon 1, Łukasz Kot 1, Marek Patyk 1

Piłkarz kolejki

Przemysław Osienenko – Mechanik

Bramkarz kolejki

Mateusz Sordyl – Cukrownik

3. kolejka

Fenix – Mechanik 0:3
Bramki:
Przemysław Osienienko 3

Ekobud Gaz Strzegom – Power Team 4:6
Bramki:
Kamil Śmiałowski 2, Maciej Pieniążek 1, Tomasz Pietrzykowski 1 oraz Bartosz Skowroński 3, Adrian Krzykalski 2, Tomasz Rudnicki 1

Cukrownik – Darbor 1:5

Bramki: Mariusz Kutela 1 oraz Grzegorz Borowy 3, Wojciech Furmankiewicz 1, Wojciech Sowa 1

Williams Haywords – Max Orbita 1:2
Bramki:
Wojciech Ciuba 1, Mateusz Kopernicki 1, Jacek Stachyra 1

FC Żubry – Jako Team 4:2
Bramki:
Mirosław Marszałek 1, Marcin Cegielski 1, Arkadiusz Felich 1, Michał Skrypak 1 oraz Paweł Chrzan 2

ŚFUP – Zgoda 8:0
Bramki:
Patryk Salamon 3, Mateusz Salamon 2, Łukasz Kot 1, Emil Gączkowski 1, Marek Patyk 1

Piłkarz kolejki

Arkadiusz Felich – FC Żubry

Bramkarz kolejki

Tomasz Janikowski – Mechanik

Żarowska Liga Futsalu

 

2. kolejka

 

Grupa B
Electrolux Żarów – Blue Sensation 3:1 (1:0)
Wektor Świdnica – AKS Żarów 9:2 (2:0)
Olewers Gold Team – AMS Jagodnik 7:1 (3:1)
Drink Team Świdnica – KKZ Zaskoczeni Żarów 1:5 (1:0)

Grupa A
GTW – Czarny Lotos 0:10 (0:3)
Kac Wawa – Kozioł team 1:1 (0:0)
Cannabis – Ulmech 5:3 (4:1)
U18 Żarów – Nocny Team 4:5 (2:1)

Jaworzyńska Amatorska Liga Piłki Halowej

 

2. kolejka

 

Red Buls Team – Sport Team 5:11 (3:6)

Bramki: Kantyluk 2, Krzykalski 1, M. Pieniążek 1, P. Pieniążek 1 oraz Gałka 4, Kurzeja 3, Kusio 2, Wudel 2

Fair Play – Ebueee Ehee 11:7 (3:4)
Bramki
: Sowa 3, S. Borowy 2, Grzegorzewicz 2, Zadziorski 2, D. Tymcik 1, Graca (samobójcza) oraz M. Krawczyk 3, Graca 2, B. Jaśkowiak 1, D. Tymcik (samobójcza)

Venus Nowice – Znajomi Pani Hani 5:0 (wo)

Darbor Bolesławice – Fair Play 2 17:2 (6:0)
Bramki: Piech 6, Koblowski 5, Kujawa 3, Rajter 2, Włodarski 1 oraz Kraszkiewicz 1, Mrozek 1