Strona główna Sport Piłka nożna Wyniki z piłkarskich boisk

Wyniki z piłkarskich boisk

0

W ostatni weekend tradycyjnie na boiska wybiegli piłkarze grający w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B. Poniżej przedstawiamy wyniki rozegranych spotkań.

piłka nożna - uniwersalne

 

III liga

Polonia Świdnica- Piast Żmigród 0:1

Stilon Gorzów Wielkopolski- Prochowiczanka Prochowice 6:1

Bielawianka Bielawa- Promień Żary 2:2

Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Piast Karnin 2:2

Lechia Dzierżoniów- Formacja Mostki 2:1

Ślęza Wrocław- Zagłębie II Lubin 1:1

Ilanka Rzepin- Śląsk II Wrocław 2:4

Foto- Higiena Gać- Polonia Trzebnica 5:4

GKS Kobierzyce- MKS Oława 1:2

 

IV liga

BKS Bobrzanie Bolesławiec- AKS Strzegom 1:1

KP Brzeg Dolny- Karkonosze Jelenia Góra 2:0

MKS Szczawno Zdrój- Pogoń Oleśnica 2:1

Orzeł Ząbkowice Śląskie- Orla Wąsosz 5:1

Kuźnia Jawor- Piast Zawidów 0:2

Olimpia Kowary- Sokół Wielka Lipa 2:0

Miedź II Legnica- Granica Bogatynia 5:0

LZS Stary Śleszów- Orkan Szczedrzykowice 0:7

 

Klasa okręgowa

Stal Świdnica- Unia Złoty Stok 0:1

Karolina Jaworzyna Śląska- Zjednoczeni Żarów 3:6

Sparta Ziębice- LKS Bystrzyca Górna 1:2

Piławianka Piława Górna- Victoria Świebodzice 6:2

Zamek Kamieniec Ząbkowicki- Kryształ Stronie Śląskie 0:1

Skalnik Czarny Bór- Pogoń Pieszyce 1:0

Piast Nowa Ruda- Trojan Lądek Zdrój 4:0

Nysa Kłodzko- Iskra Jaszkowa Dolna 3:0

Klasa A

 

Grupa I Wałbrzych

Cukrownik Pszenno- Grom Witków 1:1

Gwarek Wałbrzych- Górnik Boguszów- Gorce 1:1

Tęcza Bolesławice- Biały Orzeł Mieroszów 0:6

Nysa Kłaczyna- Czarni Wałbrzych 1:2

Włókniarz Głuszyca- Unia Jaroszów 1:1

Zieloni Mrowiny- KS Walim 2:2

Zdrój Jedlina Zdrój- Sudety Dziećmorowice 1:3

Granit Roztoka- Wenus Nowice 3:2

Grupa II Wałbrzych

Skałki Stolec- Wieża Rudnica 5:0

Delta Słupice- Zieloni Łagiewniki 2:4

Czarni Sieniawka- Płomień Makowice 1:2

Polonia Ząbkowice Śląskie- Zryw Gola Świdnicka 1:1

Koliber Uciechów Ślęża Ciepłowody 6:0

Tarnovia Tarnów- Rawa Boleścin 5:2

Zgoda Grodziszcze- Niemczanka Niemcza 1:3

Błękitni Owiesno- Boxmet Piskorzów 1:1

Klasa B

 

Grupa I Świdnica

LKS Marcinowice- Orzeł Witoszów 3:0

Błyskawica Kalno- Wierzbianka Wierzbna 2:4

LKS Wiśniowa- Błękitni Słotwina 3:1

LKS Piotrowice Świdnickie- Sokół Kostrza 3:2

Grom Panków- Herbapol Stanowice 1:3

Zieloni Mokrzeszów- Zryw Łażany 2:2

Płomień Dobromierz- Kłos Lutomia 2:3

Zjednoczeni Gościsław- Wodospad Zastruże 8:0

Grupa II Świdnica

Gryf Burkatów- LKS Dobrocin 1:4

LKS Gilów- Sparta Oleszna 1:1

Dąb Mościsko- LKS II Bystrzyca Górna 2:3

Orzeł Przerzeczyn Zdrój- Piast Jaźwina 2:5

Płomień Sokolniki- Ślężanka Tąpadła 0:3

Orzeł Piława Dolna- Klubokawiarnia Roztocznik 4:2

Błękitni Książnica- Victoria Tuszyn 0:3