Strona główna Sport Piłka nożna Wyniki z boisk piłkarskich

Wyniki z boisk piłkarskich

0

Runda jesienna na ligowych boiskach powoli dobiega końca. Swoje mecze rozegrały drużyny grające w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B. Poniżej prezentujemy wyniki rozegranych spotkań.

uniwersal futbol

III liga

Polonia Świdnica – Prochowiczanka Prochowice 5:1

Bielawianka Bielawa – Stilon Gorzów 2:4

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Piast Żmigród 2:1

MKS Oława – Promień Żary 0:0

Lechia Dzierżoniów – Piast Karnin 0:1

GKS Kobierzyce – Ślęza Wrocław 2:1

Ilanka Rzepin – Formacja Mostki 1:4

Foto Higiena Gać – Zagłębie II Lubin 1:2

Polonia Trzebnica – Śląsk II Wrocław 0:2

IV liga

AKS Strzegom – Orzeł Ząbkowice 2:1

KP Brzeg Dolny – BKS Bobrzanie Bolesławiec 2:0

Pogoń Oleśnica – Kuźnia Jawor 0:2

Orla Wąsosz – Olimpia Kowary 2:2

Piast Zawidów – Miedź II Legnica 1:3

Sokół Wielka Lipa – LZS Stary Śleszów 2:2

Granica Bogatynia – Orkan Szczedrzykowice 4:1

Mecz Karkonosze Jelenia Góra – MKS Szczawno został przerwany w 73. minucie przy stanie 1:0 z powodu gęstej mgły. Spotkanie zostanie dokończone w innym terminie.

Klasa okręgowa

Victoria Świebodzice –Stal Świdnica 2:1

LKS Bystrzyca Górna – Piławianka Piława Górna1:0

Zjednoczeni Żarów – Sparta Ziębice 4:2

Iskra Jaszkowa Dolna – Karolina Jaworzyna 4:2

Kryształ Stronie – Unia Złoty Stok 1:0

Trojan Lądek – Nysa Kłodzko 0:1

Pogoń Pieszyce – Piast Nowa Ruda 2:3

Zamek Kamieniec – Skalnik Czarny Bór 2:0

Klasa A

Grupa I Wałbrzych

Tęcza Bolesławice – Górnik Gorce 4:3

Nysa Kłaczyna – Gwarek Wałbrzych 3:1

Zieloni Mrowiny – Czarni Wałbrzych 2:1

Zdrój Jedlina Zdrój – Unia Jaroszów 2:1

Granit Roztoka – KS Walim 4:0

Cukrownik Pszenno – Sudety Dziećmorowice 3:0

Grom Witków –Venus Nowice 5:0

Włókniarz Głuszyca – Biały Orzeł Mieroszów 2:2

Klasa A

Grupa II Wałbrzych

Koliber Uciechów – Płomień Makowice 2:0

Tarnovia Tarnów – LKS Gola Świdnicka 1:1

Zgoda Grodziszcze – Ślęża Ciepłowody 3:3

Błękitni Owiesno – Rawa Boleścin 0:4

Delta Słupice – Wieża Rudnica 2:1

Czarni Sieniawka – Skałki Stolec 1:1

Polonia Ząbkowice – Zieloni Łagiewniki 5:3

Boxmet Piskorzów– Niemczanka Niemcza 0:5

Klasa B

Grupa I Świdnica

Błyskawica Kalno – LZS Marcinowice 0:2

LKS Wiśniowa – Orzeł Witoszów 6:0

LKS Piotrowice Świdnickie – Wierzbianka Wierzbna 4:3

Grom Panków – Błękitni Słotwina 2:1

Zieloni Mokrzeszów – Sokół Kostrza 1:1

Płomień Dobromierz – Herbapol Stanowice 1:5

Zjednoczeni Gościsław – Zryw Łażany 3:3

Wodospad Zastruże – Kłos Lutomia 0:8