Strona główna Sport Piłka nożna Weekend na zielonej murawie – wyniki

Weekend na zielonej murawie – wyniki

0

Runda jesienna na piłkarskich boiskach powoli dobiega końca, a piłkarze występujący w grupie II klasy B już mogą zawiesić korki na kołku myśląc o wiośnie. W miniony weekend o punkty walczyły drużyny grające w III i IV lidze, okręgówce oraz klasach A i B.

 uniwersal futbol

III liga

Stilon Gorzów Wielkopolski- Polonia Świdnica 6:2

Prochowiczanka Prochowice- Polonia Trzebnica 1:3

Śląsk II Wrocław- Foto- Higiena Gać 1:2

Formacja Mostki- Ślęza Wrocław 2:1

GKS Kobierzyce- Lechia Dzierżoniów 1:2

Piast Karnin- MKS Oława 2:1

Promień Żary- Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:2

Piast Żmigród- Bielawianka Bielawa 3:3

IV liga

AKS Strzegom- MKS Szczawno Zdrój 0:1

Orkan Szczedrzykowice- KP Brzeg Dolny 0:2

Granica Bogatynia- LZS Stary Śleszów 2:0

Sokół Wielka Lipa- Miedź II Legnica 1:0

Piast Zawidów- Olimpia Kowary 0:6

Orla Wąsosz- Kuźnia Jawor 2:2

Pogoń Oleśnica- Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:4

Karkonosze Jelenia Góra- BKS Bobrzanie Bolesławiec 2:1

Klasa okręgowa

Victoria Świebodzice- Stal Świdnica 2:1

LKS Bystrzyca Górna- Piławianka Piława Górna 1:0

Zjednoczeni Żarów- Sparta Ziębice 4:2

Iskra Jaszkowa Dolna- Karolina Jaworzyna Śląska 4:2

Kryształ Stronie Śląskie- Unia Złoty Stok 1:0

Trojan Lądek Zdrój- Nysa Kłodzko 0:1

Pogoń Pieszyce- Piast Nowa Ruda 2:3

Zamek Kamieniec Ząbkowicki- Skalnik Czarny Bór 2:0

Klasa A

 

Grupa I Wałbrzych

Wenus Nowice- Cukrownik Pszenno 2:3

Górnik Boguszów- Gorce- Grom Witków 0:0

Sudety Dziećmorowice- Granit Roztoka 0:0

KS Walim- Zdrój Jedlina Zdrój 0:7

Unia Jaroszów- Zieloni Mrowiny 4:0

Czarni Wałbrzych- Włókniarz Głuszyca 3:2

Biały Orzeł Mieroszów- Nysa Kłaczyna 3:1

Gwarek Wałbrzych- Tęcza Bolesławice 3:2

Grupa II Wałbrzych

Wieża Rudnica- Boxmet Piskorzów 1:3

Niemczanka Niemcza- Błękitni Owiesno 5:0

Rawa Boleścin- Zgoda Grodziszcze 4:1

Ślęża Ciepłowody- Tarnovia Tarnów 0:5

LKS Gola Świdnicka- Koliber Uciechów 1:1

Płomień Makowice- Polonia Ząbkowice Śląskie 2:0

Zieloni Łagiewniki- Czarni Sieniawka 2:1

Skałki Stolec- Delta Słupice 4:0

Klasa B

 

Grupa I Świdnica

Zryw Łażany- Płomień Dobromierz 4:1

Herbapol Stanowice- Zieloni Mokrzeszów 5:1

Sokół Kostrza- Grom Panków 4:1

Błękitni Słotwina- LKS Piotrowice Świdnickie 1:0

Wierzbianka Wierzbna- LKS Wiśniowa 3:2

Orzeł Witoszów- Błyskawica Kalno 3:0

LKS Marcinowice- Wodospad Zastruże 7:0

Kłos Lutomia- Zjednoczeni Gościsław 5:0

Grupa II Świdnica

Ślężanka Tąpadła- Orzeł Piława Dolna 2:3

LKS II Bystrzyca Górna- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 9:1

Victoria Tuszyn- Gryf Burkatów 3:2

Sparta Oleszna Dąb Mościsko 1:4

Piast Jaźwina- Płomień Sokolniki 6:3

LKS Dobrocin- LKS Gilów 4:1

Klubokawiarnia Roztocznik- Błękitni Książnica 4:1