Strona główna Sport Piłka nożna Szalony mecz w Jaworzynie Śląskiej

Szalony mecz w Jaworzynie Śląskiej

0

Aż dziewięć bramek zobaczyli kibice zebrani na stadionie w Jaworzynie Śląskiej śledzący mecz 13. kolejki piłkarskiej klasy okręgowej pomiędzy miejscową Karoliną, a Zjednoczonymi Żarów. Gospodarze prowadzili już w tym spotkaniu 3:0, później jednak zupełnie „stanęli” tracąc sześć kolejnych goli i odnotowując szóstą porażkę w tym sezonie.

pilka nozna

Mecz rozpoczął się po myśli podopiecznych Romana Szuby. Ignatowicz popisał się hat-trickiem i w 27. minucie było już 3:0 dla Karoliny. Jeszcze przed przerwą dystans zmniejszył Korbecki. Po zmianie stron oglądaliśmy już prawdziwy nokaut, a na placu gry istniała już tylko jedna drużyna – Zjednoczeni Żarów. Dwukrotnie Leletkę pokonał Felich, gole zdobyli też Korbecki, Wojnowski oraz Kloc, a żarowianie pokonali miejscowych 6:3.

Karolina Jaworzyna Śląska – Zjednoczeni Żarów 3:6 (3:1)

Karolina: Leletko, Krzykalski, M. Krawczyk, Kurzeja, Szuba, Ratajczyk (55′ Wirchniański), Tymcik (73′ Rutkowski), Mojsa (86′ Graca), Ptak, Pieniążek, Ignatowicz

Zjednoczeni: Hruszowiec, Chłopek, Drąg, Darowski, Wawrzyniak, Uszczyk, Korbecki (81′ Ciupiński), Kołodziej, Wojnowski (60′ Zyl), Kloc, Felich